Nowa linia stołów warsztatowych Jotkel

Reklama
Reklama

Stoły warsztatowe z Jotkela to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie.

Zapewniają użytkownikowi dobre i uporządkowane miejsce pracy w hali produkcyjnej, przy linii montażowej, na stanowisku kontrolnym, w warsztacie czy magazynie. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest solidny, duży blat roboczy i pojemne szuflady. Wyżej wspomniany blat wykonany jest ze sklejki i ma grubość 45 mm. To najsolidniejsza na rynku struktura wykonana z wielu warstw drewna liściastego, ułożonych naprzemiennie i łączonych ze sobą pod wielkim ciśnieniem. To sprawia, że blat jest niezwykle sztywny, a jego powierzchnia bardzo twarda, standardowo wykończona ekologicznym lakierem. Nowa linia HSS 07 i HSS 08 to wynik badań rynkowych i najnowszych osiągnięć rodzimej myśli technicznej.
W stołach znaleźć się mogą dwa rodzaje szafek: szafka z szufladami i szafka z jedną komorą oraz szuflady pojedyncze, montowane bezpośrednio do blatu. Górna szuflada wyposażona została w pojemniki z tworzywa sztucznego, również produkowane w Jotkelu.
Kolejnym atutem stołów z Jotkela jest konstrukcja. Oparta na odpowiednio wyprofilowanych nogach o szerokości 90 mm, co znacznie zwiększa stabilność i wytrzymałość stołów. Maksymalne obciążenie to 500 kg. Stół można też przymocować do podłoża, tak aby stał się on jeszcze bardziej bezpieczny.
Szuflady osadzone są na prowadnicach rolkowych o dużej obciążalności, bo aż 70 kg. Zapewniają również duży wysuw, co z kolei wpływa na wygodny dostęp do narzędzi użytkowanych w trakcie pracy. Warto też dodać, że zamykane są zamkiem cylindrycznym w systemie Master Key. Niecka szuflad wykonana została z blachy ocynkowanej, żeby zwiększyć trwałość i odporność na uderzenia.
Innowacyjnym rozwiązaniem jest też specjalny przybornik, zawieszany na szufladzie. Zaprojektowano go z myślą o przechowywaniu drobnych elementów, które zawsze powinny pozostawać w zasięgu ręki. Konstrukcja przybornika umożliwia przesuwanie go wzdłuż bocznych krawędzi szuflady, co nie ogranicza dostępu do wnętrza szuflady.
Do nowych stołów można zastosować bogate wyposażenie dodatkowe. Niskie i wysokie ściany narzędziowe w formie nadbudowy blatu, dodatkowe szafki wiszące, moduł oświetleniowy nadbudowy stołu, system solidnych zawieszek narzędziowych, pojemników plastikowych oraz półki sprawiają, że każdy zbuduje dla siebie optymalnie wyposażone stanowisko pracy.
Produkcja stołów warsztatowych Jotkel odbywa się na maszynach CNC, w tym na najnowszym laserze - Finn-Power L6 - który umożliwia cięcie blach. Następnie są one zaginane na automatycznym serwoelektrycznym centrum gnącym do blach. Elementy konstrukcji spawają i zgrzewają roboty, a malowanie proszkowe stołów odbywa się na całkowicie zautomatyzowanej linii lakierniczej, wyposażonej w urządzenia firm Gema i Wagner. Nad całością procesów produkcyjnych, logistycznych i sprzedażowych czuwa komputerowy system klasy ERP Microsoft Axapta.
Jotkel dba o wysoką jakość swoich stołów i chroni je przed kiepskimi podróbkami. Markowy stół warsztatowy produkcji firmy Jotkel można poznać po charakterystycznym logo umieszczonym na blacie oraz na szafkach stołów.
Stoły nowej generacji to tańsza niż poprzednio linia produktów. Na niższą cenę wpłynęło zastosowanie nowych technologii oraz nowoczesna myśl konstrukcyjna. Dodatkowym atutem jest gwarancja realizacji zamówień na stoły w ciągu 7 dni roboczych.
www.jotkel.com

Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama