Automatyczna myjnia części

Reklama
Reklama

Kärcher PC 60/130 T to innowacyjna myjnia części pracująca w obiegu zamkniętym. Wykorzystywana w PC 60/13 T ciecz myjąca jest roztworem na bazie wody (95-99% wody i 1-5% środka czyszczącego RM 39 bądź RM 63), co powoduje, że osoba obsługująca nie jest narażona na szkodliwe działanie rozpuszczalników. Temperatura cieczy myjącej utrzymuje się na poziomie od 35 do 80°C i jest kontrolowana za pomocą termostatu.

Środek czyszczący jest podawany w trzech płaszczyznach (z góry, z dołu i z boków) za pomocą dysz spryskujących, co pozwala dotrzeć cieczy myjącej do najdrobniejszego z elementów czyszczonych części. Duża ładowność myjni Kärcher PC 60/130 T (średnica kosza: 600 mm, wysokość kosza: 310 mm, udźwig: 130 kg) i wysokiej jakości grzałka o mocy 4.5 kW do szybkiego nagrzewania środka czyszczącego to kolejne cechy urządzenia (gorąca ciecz suszy części w wyjątkowo krótkim czasie).

Reklama

Sam proces mycia w Kärcher PC 60/130 T jest całkowicie zautomatyzowany. Łatwą obsługę gwarantuje intuicyjnie obsługiwany, przejrzysty panel i kontrolki obrazujące wszystkie stadia pracy. Zaletą urządzenia jest również solidna, malowana proszkowo obudowa, która umożliwia bezpieczną pracę nawet w wyjątkowo uciążliwych warunkach. Dzięki specjalnym profilom obudowy (mechaniczne uszczelnienia labiryntowe) PC 60/130 T obywa się bez uszczelnień gumowych! Lekkie otwieranie pokrywy zapewniają siłowniki (gazowe sprężyny wyposażone w tłumiki), a zawór kulowy ułatwia opróżnianie środka czyszczącego. Cztery solidne koła (2 skrętne z hamulcami) umożliwiają wygodne manewrowanie maszyną.

PC 60/130 T to urządzenie niezawodne i bezpieczne w obsłudze. Pompę przed uszkodzeniem zabezpiecza filtr sitowy. Termostat chroni urządzenie przed przegrzaniem wyłączając je przy temperaturze 98°C, a elektronicznie kontrolowany poziom wody zabezpiecza przed pracą na sucho.

Reklama

www.karcher.pl

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama