Bezpieczna skrzynia na kołach od Stanley’a

Reklama
Reklama

Portable Truck Box to najnowsza skrzynia narzędziowa na kołach w ofercie firmy Stanley. W pełni bezpieczna i trwała, doskonale sprawdzi się tam, gdzie codziennością jest transport wielu narzędzi, np. między placami budowy.

Funkcjonalna skrzynia narzędziowa to duże ułatwienie w codziennej pracy. Pozwala na bezpośredni dostęp do wszystkich narzędzi, dzięki czemu oszczędzamy czas, jaki trzeba by poświęcić na ich poszukiwanie. Dobrze zaprojektowana skrzynia zapewnia też stabilność i bezpieczeństwo - jej konstrukcja wewnętrzna powinna skutecznie chronić nasze narzędzia podczas transportu. Zarówno na placu budowy, jak i w trakcie przewożenia między różnymi miejscami.

Reklama

W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie firma Stanley wprowadziła na polski rynek skrzynię na kołach FatMax® Xtreme® Portable Truck Box. Przy jej konstrukcji położono duży nacisk na aspekty związane z bezpieczeństwem. Wyposażono ją w alarm i zamek z kodem elektronicznym, który może otworzyć jedynie osoba do tego uprawniona. W przypadku próby włamania, włączy się sygnał dźwiękowy, znany m.in. z alarmów samochodowych.

Skrzynię wykonano z wytrzymałego tworzywa o solidnej, strukturalnej konstrukcji oraz wyposażono w duże 8,5" koła, dzięki czemu transport po nierównych placach budowy nie stanowi zagrożenia dla narzędzi znajdujących się w środku. Dla bezpieczeństwa zawartości skrzyni oraz wygody użytkownika, w środku zainstalowano również pionowy organizer. Takie rozwiązanie minimalizuje przesuwanie się narzędzi podczas przewożenia. Przed wilgocią zabezpiecza uszczelniona pokrywa.

Reklama

160 litrowa bezpieczna skrzynia firmy Stanley posiada teleskopowy uchwyt, który pozwala na łatwe dopasowanie go do wzrostu użytkownika, a także umożliwia zarówno jej ciągnięcie, jak i pchanie. Dla posiadaczy samochodów typu pick-up będą wkrótce dostępne dodatkowe szyny, na których można zamontować skrzynię. Zdjęcie jej z paki będzie możliwe tylko ze specjalnym kluczykiem. Nie ma więc ryzyka, że ktoś niepowołany zabierze ją z samochodu.

www.stanleyworks.pl

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama