Ekonomiczna, bezpieczna i wygodna metoda obróbki ścieków przemysłowych

H2O
Reklama
Reklama

Oczyszczanie wody procesowej za pomocą systemu destylacji próżniowej VACUDEST firmy H2O.

Ścieki procesowe zawierające oleje i metale ciężkie nie mogą trafiać bezpośrednio do kanalizacji. Wymagana jest kosztowna utylizacja przez wyspecjalizowane firmy. Ekonomicznym, pewnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest oczyszczanie wody procesowej za pomocą systemu destylacji próżniowej. Taka metoda pozwala obniżyć koszty utylizacji nawet o 95%. System VACUDEST pozwala zaoszczędzić nawet 6 mln PLN w ciągu 10 lat.

Reklama

Wprowadzone niedawno na rynek innowacje w systemach destylacji próżniowej gwarantują jeszcze bardziej ekonomiczny i bezpieczny proces obróbki odpadów. Dzięki zoptymalizowanemu wymiennikowi ciepła ActivePowerClean® zapotrzebowanie na energię zmniejsza się o 15 %. Jednocześnie zwiększa się szybkość parowania, co zmniejsza koszty utylizacji. Opatentowana technologia ClearCat® sprawia, że nie jest potrzebne dodatkowe oczyszczanie destylatu, w związku z tym maleją koszty użytkowania. Nowy, przyjazny system sterowania VacuTouch® oferuje możliwość diagnostyki zdalnej i przyspiesza obsługę
serwisową. Wszystkie te innowacje zmniejszają koszty eksploatacyjne i zwiększają zyski.

Firma H2O zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach IFAT w Monachium w dniach od 07. - 11. maja 2012 (hala A2, stoisko 121).

Reklama

Więcej informacji: www.vacudest.com

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama