King Tony – Wózek warsztatowy SQUAD – Nominacja: Best of Industry 2024

King Tony – Wózki warsztatowe SQUAD
4.7.2024

Nową serię wózków warsztatowych SQUAD marki King Tony zaprojektowano z myślą o użytkownikach profesjonalnych, którzy szukają wszechstronnego i uniwersalnego wózka narzędziowego. Mnogość modeli pozwala na dopasowanie wózka do indywidualnych potrzeb użytkownika. Są to szafki 7- i 8-szufladowe klasyczne, 7-szufladowe wydłużone, 8-szufladowe z dodatkowymi dwoma głębokimi szufladami oraz mobilny blat roboczy z szufladami, szafkami i półkami.

Produkt: Wózki warsztatowe SQUAD

Kategoria: Utrzymanie ruchu

Numer do głosowania: C03 

Wszystkie modele wyposażono w  dwa koła stałe i  dwa skrętne z  hamulcem, co zapewnia wózkom pełną mobilność. Każdy z  nich ma także uchwyt, który ułatwia manewrowanie. W  zależności od modelu całkowita nośność statyczna wynosi 500 kg lub 700 kg. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia system RFS, który umożliwia włączenie blokady wysuwu pozostałych szuflad przy otwarciu jednej z nich. 

Dodatkowo narożniki wózków osłaniają protektory z tworzywa sztucznego. Podczas manewrowaniem wózkiem mają one ograniczać przypadkowe uszkodzenie maszyn czy pojazdów w miejscu pracy. 

Szafki narzędziowe wyposażone są w blat ze stali nierdzewnej z  wysokim rantem, który zapobiega przypadkowemu stoczeniu się przedmiotów i  ich upadkowi z  wózka. Po bokach blatów znajdują się wgłębienia z tworzywa sztucznego, które umożliwiają przechowywanie drobnych elementów podczas pracy. W  przypadku mobilnego wózka roboczego jest on wyposażony w płaski blat o grubości 32 mm, wykonany z drewna i lakierowany.

King Tony – Wózek warsztatowy SQUAD – Nominacja: Best of Industry 2024 zdjęcie w treści artykułu

Dużym plusem jest możliwość doposażenia każdego wózka w  wiele dodatkowych elementów, np. kosz na śmieci, uchwyt na laptopa lub tablet, dodatkowe półki boczne lub uchwyt na rolkę papieru lub elektronarzędzia. Należy też wspomnieć, że dostępne są również części zamienne, takie jak prowadnice czy zamki. 

O solidności wykonania wózków może świadczyć to, że najlżejszy waży aż 68 kg (bez narzędzi i dodatkowego wyposażenia). King Tony oferuje również zestawy narzędzi do wózków we wkładach piankowych EVA (tablica cieni) i w klasycznych plastikowych (jednokolorowych).

Wózki warsztatowe serii SQUAD marki King Tony są ciekawą propozycją jako jeden z  elementów wyposażenia warsztatu działu utrzymania ruchu w  zakładach przemysłowych. Dzięki wielu modelom i  możliwościom zamówienia dodatkowych elementów wyposażenia są one idealną odpowiedzią na indywidualne wymagania użytkowników w zależności od zadań, które przed nimi stoją.

Wywodząca się z  Tajwanu marka King Tony od prawie 40 lat dostarcza elementy wyposażenia warsztatu i narzędzia profesjonalistom w ponad 130 krajach. W Polsce obecna jest od niemal 30 lat i oferuje ponad 6000 produktów. King Tony Polska dostarcza narzędzia do kluczowych firm przemysłowych, mechaników i  inżynierów, którzy szukają doskonałej obsługi, wysokiej klasy sprzętu i  optymalnej jakości za rozsądną cenę. Warto zaznaczyć, że jeden z głównych magazynów King Tony mieści się w naszym kraju.

King Tony – Wózek warsztatowy SQUAD – Nominacja: Best of Industry 2024 zdjęcie w treści artykułu

King Tony Polska
ul. Kolejowa 181, 62-052 Komorniki
tel.: 61 81 08 807 
e-mail: kingtony@kingtony.com.pl
www.kingtony.com.pl

Prezentacja firmowa

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Utrzymanie ruchu

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Utrzymanie ruchu