Koła pokrętne w wersji INOX

Reklama
Reklama

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów firmy ELESA i GANTER wprowadziły do standardowej oferty koła pokrętne w wykonaniach odpornych na działanie czynników atmosferycznych, wilgoci i różnego typu środków chemicznych.

Koła zostały ukształtowane w sposób umożliwiający ich łatwe czyszczenie. Gładkie powierzchnie i obłe kształty ułatwiają utrzymania kół w czystości. Takie własności pozwalają na stosowanie kół w wersji INOX w aplikacjach wymagających zachowania wysokiej higieny pracy tj. w przetwórstwie spożywczym, przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, instalacjach wody pitnej itp.
VD.INOX
To klasyczne, pełne koło firmy ELESA. Wykonane z duroplastu koło z aluminiowym anodowanym pierścieniem ozdobnym jest teraz standardowo dostępne z piastą wykonaną ze stali nierdzewnej AISI 303. Piasta standardowo posiada jedynie nawiercenie pod otwór, co umożliwia samodzielne wykonanie otworu o wymaganej średnicy. Koło VD.INOX może występować w wersji:
bez rękojeści obrotowej VD.FP - INOX ,
z rękojeścią obrotową (elementy stalowe rękojeści, stal AISI 303) VD.FP+I - INOX .
Koła dostępne są w zakresie średnic 100 - 300 mm.

Reklama

GN 949
To nowe trójramienne koło firmy GANTER. Wykonane w formie odlewu ze stali nierdzewnej, z przetoczonym wieńcem, piaskowane. Piasta koła ma standardowo wykonany otwór w tolerancji H8. Średnica otworu zależna jest od średnicy koła.
Koło GN 949 może występować w wersji:
bez rękojeści obrotowej GN 949-A,
z rękojeścią obrotową (elementy stalowe rękojeści, stal AISI 304) GN 949-D .
Koła dostępne są w zakresie średnic 100 - 160 mm.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama