komplusCRM dla produkcji - terminowa realizacja zleceń produkcyjnych

komplusCRM dla produkcji - terminowa realizacja zleceń KOMPLUS
5.7.2023

Skuteczne zarządzanie produkcją jest niezwykle istotne, ponieważ wpływa na zadowolenie klientów, efektywność operacyjną i wyniki finansowe. Wdrażając oprogramowanie, takie jak CRM dla produkcji oferowany przez firmę KOMPLUS, możesz usprawnić procesy, które wpływają na terminową realizację zleceń produkcyjnych.

Funkcjonalność komplusCRM dla produkcji

Uporządkuj zlecenia, rejestrując wszystkie zamówienia klientów w jednym miejscu. System pozwala na sprawne zarządzanie zleceniami oraz kontrolę terminowości na każdym etapie realizacji.

Planuj produkcję, tworząc harmonogramy. Możesz przyporządkowywać zasoby, takie jak maszyny, pracownicy i surowce, do konkretnych zleceń. Harmonogramy produkcji uwzględniają priorytety klientów, dostępność zasobów i terminy dostaw. Dzięki temu zoptymalizujesz przepływ produkcji i unikniesz opóźnień.

Zarządzaj surowcami, minimalizując przestoje związane z brakiem komponentów. System pozwala na kontrolę dostępności surowców potrzebnych do realizacji zamówienia. Dzięki temu możesz na bieżąco uzupełniać surowce, które są na wyczerpaniu oraz planować terminy realizacji zamówień zgodnie z dostawami.

komplusCRM dla produkcji - terminowa realizacja zleceń produkcyjnych zdjęcie w treści artykułu

Analizuj efektywność techników i maszyn. Rejestracja w systemie czasu pracy i ilości wykonanych elementów pozwala na monitorowanie wskaźników związanych z wydajnością. Może pomóc zidentyfikować ewentualne opóźnienia lub obszary, w których dochodzi do powstawania blokad. 

Analizuj czynniki wpływające na koszty, wykorzystując raporty rentowności, generowane na podstawie danych zawartych w CRM. Pomogą w identyfikacji nieefektywnych procesów lub nieoptymalnego wykorzystania zasobów. 

Przeczytaj więcej o możliwościach komplusCRM dla produkcji: https://komplus.pl/crm-produkcja/

Kontakt do KOMPLUS:

KOMPLUS
info@komplus.pl
(+48) 22 843 20 51
komplus.pl