Lekkość podnoszenia - letnia promocja żurawi warsztatowych ABUS

Letnia promocja żurawi warsztatowych firmy ABUS ABUS
5.7.2023

Firma ABUS daje możliwość skorzystania w okresie letnim z 11% rabatu na wszystkie typy żurawi warsztatowych. Niezależnie od branży: w przemyśle, w handlu czy w logistyce, żurawie warsztatowe ABUS spełniają najwyższe wymagania użytkownika.

Zastosowanie żurawi warsztatowych ABUS

We współczesnym zakładzie produkcyjnym żurawie warsztatowe znajdują zastosowanie w różnych operacjach, np.: załadunek, wymiana osprzętu maszyn, obsługa stołu roboczego. Dzięki odpowiedniej konstrukcji żurawi, obrót ramienia oraz obsługa wciągnika jest wyjątkowo ergonomiczna. Żurawie stanowią rozwiązanie wygodne i bezpieczne dla pracowników oraz efektywne i ekonomiczne dla przedsiębiorstwa. Te uniwersalne dźwignice stanowiskowe przyczyniają się do zwiększenia produktywności przy jednoczesnym zmniejszeniu wysiłku wkładanego w proces pracy.

Powiązane firmy

ABUS Crane Systems Polska Sp. z o.o.

ABUS zapewnia szybką dostawę oraz precyzyjny montaż urządzenia

Odpowiednio wcześnie nawiązana współpraca z ABUS przynosi znaczne oszczędności czasu i pieniędzy, jak również usprawnia koordynację inwestycji. Oferowany zakres obsługi obejmuje: spotkanie z inżynierem sprzedaży, konfigurację żurawia, projekt jego posadowienia, dostawę i montaż wykonane przez naszych doświadczonych monterów, aż po asystę przy odbiorze przez Urząd Dozoru Technicznego.

Zalety żurawi ABUS

Płynne podnoszenie dzięki przetwornicy częstotliwości*:

  • do szczególnie delikatnego podnoszenia i opuszczania ładunków
  • dostępny dla wszystkich żurawi warsztatowych ABUS

Płynny ruch dzięki przetwornicy częstotliwości*:

  • szczególnie delikatne ruchy ładunku
  • dostępny dla wszystkich żurawi warsztatowych ABUS typ VS i VW, z elektrycznym mechanizmem jezdnym i elektrycznym mechanizmem obrotu

Żurawie ABUS można dostosować do indywidualnych potrzeb, zaczynając od sposobu mocowania, poprzez rodzaj wciągnika, po wyposażenie dodatkowe – wszystko w jakości ABUS. Za naciśnięciem przycisku, precyzyjnie i bez wysiłku urządzenia te podnoszą ładunki do 6,3 t.

Klikając w link przejdź do formularza kontaktowego i skorzystaj z oferty promocyjnej. Możesz również skontaktować się z firmą telefonicznie i na hasło LATO23 otrzymać 11% rabatu.

* Wyposażenie dodatkowe żurawi warsztatowych.

Kontakt do firmy ABUS:

ABUS Crane Systems Polska Sp. z o.o.
ul. Gaudiego 20, 44-109 Gliwice
tel.: 32 334 70 00
e-mail: info@abuscranes.pl
www.abuscranes.pl

ABUS Crane Systems Polska Sp. z o.o.

ABUS Crane Systems Polska Sp. z o.o.

ABUS specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów dźwignicowych najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjności cen.

Systemy dźwignicowe firmy ABUS zapewniają optymalny przepływ materiałów w halach produkcyjnych, powierzchniach magazynowych oraz warsztatach. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów: od kompaktowych wciągników łańcuchowych o udźwigu od 80kg, poprzez lekkie systemy dźwignicowe, żurawie warsztatowe (przyścienne oraz słupowe), aż do suwnic pomostowych o udźwigu do 120 t.

Dodatkowo firma oferuje szeroką gamę akcesoriów i komponentów, doradztwo techniczne, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Marka ABUS jest znana na świecie jako symbol jakości, trwałości, niskiej awaryjności oraz innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie transportu wewnętrznego.

ABUS Crane Systems Polska jest jedyną spółką córką niemieckiego producenta w naszym kraju, co zapewnia szybką i fachową obsługę bez pośredników.

Profil Firmy

ABUS Crane Systems Polska Sp. z o.o.