Metal Team – Obrabiarka Matsuura MX 330 PC10 – Nominacja: Best of Industry 2024

Metal Team – Obrabiarka Matsuura MX 330 PC10
3.7.2024

Pionowa 5–osiowa obrabiarka Matsuura MX 330 PC10 wyróżnia się doskonale zaprojektowanym systemem wymiany palet, podobnym do tego stosowanego w maszynach poziomych. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu uzyskujemy możliwość obróbki bardzo dokładnych i komplikowanych detali, jednocześnie znacząco skracając czas załadunku oraz rozładunku części do przestrzeni roboczej. Co więcej, zastosowany magazyn o dużej liczbie narzędzi (90) pozwala na szybkie przezbrojenie maszyny do obróbki kolejnych detali, oszczędzając czas ich wymiany w magazynie. Kolejnym atutem jest kompaktowość maszyny, co pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń na hali produkcyjnej.

Produkt: Obrabiarka Matsuura MX 330 PC10 

Kategoria: Produkcja

Numer do głosowania: B04 

Największe zalety Matsuura serii MX 330 PC10, które pływają na ograniczenie zużycia energii:

  • poprawa produktywności poprzez redukcję rzestojów maszyn (ustawienie detali poza włączoną aszyną),
  • system wizualizacji (zdalny nadzór nad obrabiarką), niezawodna praca bezzałogowa w nocy i w weekendy przy wyłączonym oświetleniu i ogrzewaniu hali rodukcyjnej,
  • monitor systemu chłodziwa – automatycznie dostarcza wymaganą ilość i stężenie emulsji podczas racy bezzałogowej; „sludge collection” usuwa ponad 0% osadu w zbiorniku, co może skrócić żywotność arzędzia i chłodziwa (odlewy i szlam aluminiowy) raz zmniejsza koszty eksploatacji, przyczyniając się o czystszego środowiska pracy poprzez eliminację zepsutego płynu chłodzącego,
  • oszczędność miejsca dzięki kompaktowym wymiarom jak na maszynę ze zintegrowanym systemem 10-paletowym

Metal Team – Obrabiarka Matsuura MX 330 PC10 – Nominacja: Best of Industry 2024 zdjęcie w treści artykułu

Matsuura MX to nie tylko nowy standard w obróbce detali, ale także przykład innowacyjności, która rewolucjonizuje branżę CNC poprzez kombinację ultra wydajności, precyzji oraz oszczędności czasu i zasobów

Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.
Wanaty, Warszawska 2E
42-260 Kamienica Polska
e-mail: metalteam@metalteam.pl
www.metalteam.pl

Prezentacja firmowa

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Produkcja

Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.

Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.

Metal Team, lider w dziedzinie obróbki skrawaniem, z dumą oferuje kompleksowe rozwiązania technologiczne, które łączą zaawansowane maszyny CNC, precyzyjne systemy mocowań i systemy automatyzacji na najwyższym poziomie.

W ciągłej ofercie firmy Metal Team znajdują się najwyższej klasy automaty wzdłużne marki Citizen, automaty tokarskie Miyano, centra do wiercenia i gwintowania Brother, centra frezarskie SMEC, centra 5-osiowe Matsuura, szlifierki Okamoto, a także poziome maszyny obróbkowe Tongtai.

Ponadto Metal Team dostarcza całą gamę urządzeń uzupełniających, takich jak podajniki pręta, transportery wiórów czy elementy automatyzacji. Wykonujemy najwyższej jakości systemy hydrauliczne, pneumatyczne i mechaniczne oraz specjalizujemy się w produkcji części, przyrządów i narzędzi na bazie projektów klienta. Dostarczamy także kompleksowe rozwiązania technologiczne zrobotyzowanych systemów produkcji i gniazd produkcyjnych zgodnie z wymogami finalnego odbiorcy.

Nasza specjalność to dostarczanie innowacyjnych technologii, które wyznaczają nowe standardy w branży, zapewniając naszym klientom niezrównaną efektywność i dokładność produkcji.

Profil Firmy

Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Produkcja