Nagrody dla użytkowników oprogramowania AUTODESK

Reklama
Reklama

AUTODESK - amerykański producent oprogramowania przeznaczonego do usprawniania procesów projektowania, cyfrowego prototypowania i wizualizacji 3D, 15 kwietnia 2008 r., podczas FORBES EXECUTIVE CONGRESS (pod honorowym patronatem prestiżowego magazynu FORBES) rozdał 3 statuetki reprezentujące program: „Trzeci wymiar innowacji".

Producent uznał tym samym wyróżnione firmy za wzór nowatorskiego wykorzystania oprogramowania CAD w dziedzinie projektowania 3D. Odznaczone firmy to Niras Polska oraz Transsystem S.A., które to firma MAT (autoryzowany dostawca produktów firmy AUTODESK) kompleksowo wyposażyła i wdrożyła w nich pakiet oprogramowania na dedykowanym sprzęcie IT, dzięki czemu oba przedsiębiorstwa nie obawiają się żadnych problemów technicznych, korzystając stale z pomocy i wsparcia specjalistów z MAT.

Reklama

Niras Polska to firma, która z powodzeniem stosuje wdrożone programy takie jak: Revit Structure, AutoCAD Architecture oraz AutoCAD Electrical. Powyższe aplikacje w zdecydowany sposób usprawniły prace projektantów, czyniąc Niras Polska firmą nie tylko bezkonkurencyjną, ale również nowoczesną.

Reklama

Transsystem SA to firma z branży mechanicznej, w której z kolei wdrożono program Autodesk Inventor. Wdrożenie aplikacji usprawniło pracę projektantów, a tym samym pozwoliło na skrócenie czasu poświęcanego na tworzenie poszczególnych projektów, przyczyniło się zatem do wzrostu zysków.

www.mat.net.pl

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama