Nowe, lekkie zawiasy firmy Southco

14.11.2013
Reklama
Reklama

Southco wprowadziło ostatnio na rynek zawiasy pozycjonujące o stałym momencie obrotowym należące do serii E6-600. Charakteryzują się one zwiększonym momentem i lekką konstrukcją aluminiową. Zawiasy E6-600 pozwalają użytkownikom bezpiecznie otwierać drzwi lub panele pod żądanym kątem i zapewniają dwa razy większy moment obrotowy pozwalający utrzymać większe i cięższych przedmioty.

Zawiasy z serii E6 zapewniają stałą wytrzymałość w całym zakresie ruchu i gwarantują niezawodne pozycjonowanie oraz płynne funkcjonowanie. Zawiasy są fabrycznie ustawione w procesie produkcyjnym i przez cały okres użytkowania gwarantują wydajność bez konieczności regulacji. Produkty z serii E6 są dostępne w szerokim zakresie wielkości, materiałów i wartościach momentu, co pozwala użytkować je w bardzo różnorodnych aplikacjach.

Reklama

Jak stwierdza menedżer produktu Jim Ford: "Zawiasy Southco E6-600 o stałym momencie obrotowym zapewniają niezawodne pozycjonowanie i płynne funkcjonowanie w zastosowaniach, gdzie większe i cięższe przedmioty muszą być bezpiecznie utrzymywane."

Reklama

Więcej informacji:
www.southco.com

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama