Przygotowania do kolejnej edycji targów SURFPROTECT

Reklama
Reklama

W terminie od 19 do 21 października br. w sosnowieckim Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia, odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT.

Targi te są skierowane do producentów i dystrybutorów materiałów zabezpieczających przed korozją stali, betonu i drewna, wykonawców prac związanych z technologiami przygotowania i obróbki powierzchni.

Reklama

Czwarta edycja będzie okazją do zaprezentowania maszyn, urządzeń i technologii nanoszenia powłok: galwanicznych, polimerowych, odpornych na ścieranie. Będzie można także zobaczyć maszyny i urządzenia w ramach indywidualnych prezentacji firm.
Tegorocznej imprezie towarzyszyć będzie międzynarodowe seminarium „Powłoki metalowe w ochronie przed korozją" organizowane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie oraz „Kolporter Expo" Sp. z o.o. w Sosnowcu.
Targi SURFPROTECT odbędą się łącznie z Międzynarodowymi Targami Stali, Metali Niezależnych, Technologii i Produktów SteelMET 2010 i z Międzynarodowymi Targami Spawalniczymi ExpoWELDING 2010, umożliwi to spotkanie przedstawicieli wzajemnie przenikających się branż.

Kontakt:
Małgorzata Paluch
tel.: 032 78 87 516

Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama