Schenck/RoTec – Wyważarki uniwersalne Pasio 100, 300, 700 – Nominacja: Best of Industry 2024

SCHENCK – Wyważarki uniwersalne Pasio 100, 300, 700
4.7.2024

Nowa seria uniwersalnych, kompaktowych wyważarek SCHENCK Pasio 100, 300 i 700 służy do wyważania w osi poziomej wirników, takich jak wały, wentylatory, wrzeciona, silniki elektryczne, sprężarki, rolki itp

Produkt: Wyważarki uniwersalne Pasio 100, 300, 700

Kategoria: Utrzymanie ruchu 

Numer do głosowania: C04

Jako uniwersalne wyważarki nie są one wprawdzie przystosowane do konkretnego typu wirnika. Pokrywają natomiast cały zakres zastosowań – od wirników cylindrycznych z  własnymi czopami po wirniki w kształcie dysku z trzpieniami montażowymi – i mogą obsłużyć masę od 1 do 700 kg. Ponadto inteligentnie zaprojektowana, modułowa maszyna oferuje użytkownikom więcej akcesoriów i dużą wszechstronność działania, niezależnie od tego, czy wykorzystywana jest w produkcji, czy regeneracji, do wyważania pojedynczych wirników lub całych serii.

wyważarka uniwersalna Schenck Pasio

Nowa seria Pasio wyróżnia się łatwością obsługi i nawigacji, dostępnością, a także prostą i przemyślaną konstrukcją elementów sterujących, które zapewnia ją dokładne pozycjonowanie i  zwiększoną wydajność procesu produkcyjnego.

Wyważarki są standardowo wyposażone w najnowszy układ pomiarowy SCHENCK ONE. Jest on kolejną generacją systemów pomiarowych SCHENCK, a  jednocześnie ogromnym krokiem w stronę integracji procesu wyważania w duchu Przemysłu 4.0. Dzięki temu można współpracować, udostępniać i  archiwizować dane oraz konfigurować maszynę z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo SCHENCK ONE daje możliwość zdalnej aktualizacji układu o nowe opcje.

Układ ten zapewnia również niezawodne i skuteczne wskazówki dla operatora, które ułatwiają naukę obsługi maszyny i  zapewniają operatorowi optymalne wsparcie przez cały proces. Dzięki temu już na początku można uniknąć ewentualnych błędów i  bardziej skoncentrować się na wyważaniu.

RoTec Polska Sp. z o.o.
ul. Strefowa 8a, 43-100 Tychy
e-mail: schenck@rotec.pl
www.rotec.pl,
www.schenck-rotec.pl

Prezentacja firmowa

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Utrzymanie ruchu

Schenck RoTec GmbH

Schenck RoTec GmbH

Firma SCHENCK RoTec od ponad 130 lat specjalizuje się w produkcji ma­szyn wyważających – wyważarek oraz systemów diagnostycznych. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu i wysokiej jakości naszych pro­duktów od jesteśmy światowym liderem technologii wyważania. Schenck oferuje wyważarki uniwersalne i specjalistyczne, manualne i auto­matyczne, dla wirników lekkich – ważących od kilku gramów, do ciężkich ważących ponad 400 ton. Głównym naszym klientem jest przemysł motoryzacyjny i jego dostawcy oraz przemysł lotniczy, elektryczny i energetyczny.

Oddział SCHENCK RoTec Polska zajmuje się sprzedażą maszyn wyważających i części zamiennych, ich serwisem, modernizacjami, certyfikacjami oraz świadczy usługi wyważania i prowadzi szkolenia z wyważania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma jest w stanie zaoferować i dostarczyć optymalne rozwiązanie do wyważania Państwa wirników, zapewniając przy tym profesjonalną obsługę posprzedażową i serwisową.

Profil Firmy

Schenck RoTec GmbH

Konkurs

Zagłosuj na ten produkt w konkursie Best of Industry 2024 w kategorii Utrzymanie ruchu