Stalowe narożniki firmy Galeco

Reklama
Reklama

Stabilność i niezawodność systemu rynnowego zależą przede wszystkim od jakości oraz kompatybilności jego elementów składowych. Narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 1050-1350, narożnik 110 mm klamrowy oraz narożniki 130 mm z systemem kluczykowym - nowości w ofercie firmy GALECO - sprawiają, że montowanie systemu rynnowego nigdy nie było tak proste, a w połączeniu z pozostałymi elementami systemu rynnowego Galeco STAL są gwarantem efektywnego odprowadzania wody z całej połaci dachowej.

Narożniki stalowe firmy Galeco charakteryzuje łatwość montażu, zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne oraz wysoka jakość. Tak jak pozostałe elementy systemu rynnowego Galeco STAL wykonane są z najwyższej jakości stali powlekanej i dostępne są w szerokiej gamie barw. Narożniki klamrowe wewnętrzne i zewnętrzne 90 stopni, 110 mm są oferowane w kolorze grafitowym, czarnym, ceglastym, czekoladowym brązie, ciemnoczerwonym oraz ciemnobrązowym. Narożnik zewnętrzny regulowany w kącie 130 mm oraz narożniki wewnętrzne i zewnetrzne 90 stopni, 130 mm występują we wszystkich dostępnych w firmie Galeco kolorach stali - czyli w odcieniu ceglastym, ciemnobrązowym, czekoladowym brązie, miedzianym, białym, czarnym, ciemnoczerwonym, grafitowym i ciemnozielonym.

Reklama

Narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 1050-1350 - narożnik do zadań specjalnych

Reklama

Idealne dopasowanie rynny do bryły budynku to nie lada wzywanie. Dlatego też firma Galeco wprowadza na rynek innowacyjny narożnik zewnętrzny 130 mm, regulowany w kącie 1050-1350. Pozwala on na przejście rynny w prostopadłych kierunkach, nawet przy niestandardowych konstrukcjach. Narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 1050-1350 firmy Galeco wyjściowo składa się z dwóch części (regulowanej i bazowej), przeciętych symetrycznie pod kątem 45˚. Wsunięcie połówki regulowanej w bazową pozawala nam uzyskać kąt od 105˚ do 135˚. Co warte podkreślenia, narożnik regulowany możemy ręcznie dociąć, dzięki czemu pożądany kąt zwiększy się aż do ponad 165˚. Elementy narożnika regulowanego w kacie firmy Galeco są łączone za pomocą specjalnego kleju uszczelniającego, a także na zakładkę z listkami mocującymi. Z kolei specjalnie zaprojektowane otwory umożliwiają dodatkowe zespolenie listków za pomocą nitów, co pozwala zwiększyć stabilność systemu rynnowego. Szczelności połączenia z rynną gwarantują natomiast uszczelki o szerokości aż 70 mm, w które wyposażone są obie połówki narożnika zewnętrznego 130 mm regulowanego w kącie 1050-1350 firmy Galeco. Warto również zaznaczyć, że dodatkowy kluczykowy system montażu bardzo ułatwia prace, a także obniża koszt wykonania całego systemu. 

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama