Streamsoft PRESTIŻ - program do zarządzania ze specjalną aplikacją do zamówień

Streamsoft
Reklama
Reklama

Specjaliści z firmy Streamsoft przygotowali specjalną aplikację do tworzenia zamówień od odbiorców, która współpracuje z systemem ERP - Streamsoft PRESTIŻ. Aplikacja powstała w celu usprawnienia procesu tworzenia zamówień od odbiorców. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się także w tych branżach, w których występuje wariantowość produkcji, np. w branży betonowej, meblarskiej, u producentów okien itp.

Aplikację do zamówień można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki zawartej w niej logice umożliwia ona dokładne odzwierciedlenie procesu (procedury) zamawiania - jaki ma miejsce w firmie klienta. Klient może ściśle zdefiniować wygląd aplikacji, sposób jej działania oraz zakres funkcjonalności, jakie ma spełniać.

Reklama

Ponadto aplikacja do przygotowywania zamówień jest bardzo intuicyjna i praktycznie „prowadzi użytkownika za rękę", czyli jeden wybór determinuje kolejne możliwości, a system czuwa nad tym, aby nie było możliwe przygotowanie oferty, której nie będzie można zrealizować. Stworzona oferta może być w systemie modyfikowana, kopiowana, a ostatecznie - po akceptacji klienta - zrealizowana.
Aplikacja może obsługiwać inne funkcjonalności, o jakie poprosi klient, jeżeli na etapie jej projektowania zostaną one przedstawione twórcom. W związku z tym aplikacja może kontrolować wiele rzeczy, na których zależy klientowi, ostrzegać lub blokować niepoprawne operacje użytkownika.

Aplikacja do tworzenia zamówień już znalazła zastosowanie m.in.: w firmach z branży betonowej, u producentów elementów kanalizacji oraz producentów rolet - gdzie przygotowanie zamówienia wymaga podania szeregu istotnych parametrów. Korzystanie z tej aplikacji znacznie przyspiesza i usprawnia tworzenie zamówień, a także zapewnia lepsze uszczegółowienie informacji przekazanych przez klienta, dzięki czemu skraca się czas realizacji.

Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama