Targi TIMTOS 2021 jednak przełożone. W terminie TIMTOS Online

TAITRA
5.2.2021
Reklama
Reklama

Międzynarodowy Salon Obrabiarek TIMTOS 2021 na Tajwanie w wersji fizycznej został jednak przełożony, natomiast wystawa online (TIMTOS Online) odbędzie się zgodnie z planem w terminie 15-20 marca 2021 r.

Tajwańskie Centrum Kontroli Chorób zaleciło przełożenie dużych wydarzeń masowych w przypadku braku możliwości zapewnienia dystansu społecznego wśród uczestników. W związku z tym targi TIMTOS 2021 w tradycyjnej, tzn. fizycznej formule zostają odroczone ze względu na bezpieczeństwo wystawców i odwiedzających, zgodnie z wytycznymi rządu.

Natomiast wystawa internetowa TIMTOS 2021 Online będzie kontynuowana zgodnie z planem, aby umożliwić spotkania wystawcom i odwiedzającym z całego świata. W TIMTOS 2021 Online weźmie udział blisko 1000 wystawców. Czołowi producenci obrabiarek zaprezentują swoje najnowsze produkty. Organizatorzy już od zeszłego roku promują nową formę targów online prowadząc seminaria, warsztaty i rozpowszechniając filmy instruktażowe.

Wystawcy mogą wykorzystywać różne technologie, w tym m.in. 3D i VR do prezentacji najnowszych produktów i łączenia się z globalnymi nabywcami poprzez internetowe konferencje zakupowe. Planowane są fora branżowe i wycieczki online po zakładach produkcyjnych. Niebawem poznamy nowy termin targów obrabiarkowych TIMTOS w tradycyjnej formie.

Dodatkowe informacje: Taiwan Trade Center Warsaw
warsaw@taitra.org.tw,
www.taitra.org.tw