Thinkstation D20 i S20 - nowe stacje robocze o potężnych możliwościach

Reklama
Reklama

Firma Lenovo wprowadza na polski rynek nowe modele stacji roboczych ThinkStation D20 i S20, przeznaczone dla wymagających użytkowników - inżynierów, grafików, projektantów i osób, które do pracy potrzebują wydajnych i stabilnych, stacjonarnych urządzeń komputerowych.

Wysoka niezawodność i wydajność
Użytkownicy ThinkStation D20 i S20 będą z pewnością zadowoleni z możliwości, jakie zapewnią im nowe modele stacji roboczych Lenovo. Dzięki nim pomysły jeszcze szybciej znajdą swoje odzwierciedlenie w wirtualnym świecie a droga do ich realizacji znacznie się skróci. Doświadczenie projektantów Lenovo umożliwiło zaprojektowanie nowych modeli ThinkStation tak, aby stacje robocze spełniły wysokie wymagania użytkowników, dzięki zastosowanym w nich:
Platformach NVIDIA Tesla C1060 GPU
Procesorach Intel Xeon z technologią Intel® Turbo BOOT Technology
Kartach graficznych NVIDIA Quadro lub ATI FirePro
Systemowi Windows Vista
Technologii ThinkVantage

Reklama

Przyjazne środowisku
Stacje robocze Lenovo ThinkStation to nie tylko najnowsze technologie i programy,
z których może korzystać użytkownik. Obydwa modele posiadają także certyfikaty GREENGUARD, co oznacza, że zostały one pozytywnie przetestowane pod kątem 2000 różnych związków chemicznych. ThinkStation D20 i S20 w 50% zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyclingu. W modelu D20 30% konstrukcji pochodzi z materiałów z odzysku, co oznacza około 19 plastikowych butelek poddanych recyklingowi. Najnowsze modele ThinkStation spełniają również wymagania normy Energy Star 5.0 a niektóre z modeli posiadają certyfikat EPEAT Gold.

 

Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama