TOOLEX 2010 już rusza!

4.11.2015
Reklama
Reklama

Dopiero co zakończyła się II edycja targów Toolex 2009 a organizatorzy już zapraszają na trzecią ich odsłonę. Odbędzie się ona w dniach od 29 września do 1 października 2010 w sosnowieckim Expo Silesia.

II edycja TOOLEX odbyła się w dniach 23-25 września tego roku. Podczas wystawy halę targową odwiedziło ponad 5000 tysięcy osób w tym 4189 zarejestrowanych specjalistów z branży. Mogli oni zapoznać się z ofertą ponad 200 firm, nie tylko z Polski, ale również zagranicznych (m.in. z: Niemiec, Czech, Japonii, Szwajcarii, Francji).

Reklama

W hali można było zobaczyć ponad 150 maszyn w ruchu technologicznym. Ich wiodący producenci i dystrybutorzy zaprezentowali wszystkie rodzaje i typy obrabiarek oraz urządzenia do obróbki blach. Ponadto na stoiskach wystawienniczych prezentowane było oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek; narzędzia i urządzenia pomiarowe; aparatura pomiarowo-kontrolna i specjalistyczne oprogramowanie.  W hali Expo Silesia obecne były również firmy specjalizujące się w wyposażaniu linii produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Organizatorzy mogą pochwalić się wzrostem najważniejszych wskaźników - ilości wystawców, powierzchni stoisk, ilości branżowych zwiedzających - co pokazuje, jak istotnym wydarzeniem dla branży stały się targi TOOLEX w Sosnowcu. 

Reklama

II edycja targów TOOLEX odbędzie się w 29 września - 1 października 2010. Szczegóły odnośnie tej imprezy znajdują się na stronie www.toolex.pl

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama