„Ukosteel 2008”

Reklama
Reklama

Firma LimTECH organizuje spotkanie prezentacyjno-szkoleniowe „Ukosteel 2008", które odbędzie się 28 listopada 2008 we Wrocławiu w Hotelu Diament przy ul. Muchoborskiej 10. Spotkanie jest ostatnim elementem prowadzonej akcji „Jesień pod znakiem ukosowania".

Ideą spotkania jest przekazanie przedsiębiorstwom z branży stalowej wiedzy z zakresu wykorzystania najnowszych technik ukosowania w procesie produkcji. Jednodniowe spotkanie prezentacyjno-szkoleniowe z technik ukosowania skierowane jest do firm z okręgu Dolnego i Górnego Śląska, specjalizujących się w produkcji przemysłowej elementów, maszyn i konstrukcji stalowych. Uczestnikami będą dyrektorzy przedsiębiorstw, kierownicy działów produkcji oraz specjaliści z branży. Całość zostanie podzielona na dwie części: teoretyczną i praktyczną. W pierwszej części uwaga uczestników zostanie zwrócona na aspekty budowania przewagi konkurencyjnej na rynku poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Po krótkiej przerwie, na specjalnie przygotowanym stanowisku, uczestnicy spotkania będą mogli praktycznie testować możliwości maszyn TRUMPF do ukosowania stali. Spotkanie ma więc nie tylko poszerzyć wiedzę teoretyczną, ale także na konkretnych przykładach pokazać praktyczne wykorzystanie prezentowanych maszyn w przemyśle. Będzie ono ostatnim elementem prowadzonej przez organizatora akcji „Jesień pod znakiem ukosowania".

Reklama

Organizator spotkania - firma LimTECH specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu. Jako autoryzowany dystrybutor marki TRUMPF - światowego lidera w produkcji maszyn do obróbki blach - zajmuje się ich dystrybucją na rynku polskim.

Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama