Wózki widłowe Linde: roadshow w Europie Wschodniej

Linde Material Handling
Reklama
Reklama
W dniach od 8 do 23 października br. w trakcie roadshow po Polsce, Słowacji, Węgrzech, Rumunii i Czechach Linde Material Handling zaprezentuje spalinowe ciężkie wózki widłowe z serii Linde H od 100 do 180 z napędem hydrostatycznym o udźwigu od 10 do 18 ton. Prezentacje produktów będą odbywać się głównie w firmach klientów, tak aby odwiedzający show mogli obejrzeć pojazdy w ich autentycznym środowisku pracy.

Zainteresowani będą mogli obejrzeć wózki widłowe z aktualnej serii Linde H 100 - 180, która składa się z dziesięciu różnych modeli o środku ciężkości od 600 do 1200 mm.

Reklama

Wózki te oferują połączenie napędu hydrostatycznego z najnowocześniejszym silnikiem Diesla o wysokim momencie obrotowym oraz dwupedałowym systemem jazdy, które gwarantuje płynną kontrolę jazdy w przód i w tył. Komfort pracy operatora gwarantują specjalnie wyprofilowana kierownica oraz elektryczne dźwignie do sterowania załadunkiem (Linde Load Control) oraz ergonomiczna koncepcja rozmieszczenia elementów sterujących. Cykle załadunkowe przebiegają płynnie, a wózki te są najbardziej zwinnymi wózkami w swojej klasie. Modułowa konstrukcja głównych struktur sprawia że są one niezwykle kompaktowe, zwrotne i sprawdzają się w wielu rodzajach aplikacji. Panoramiczny maszt, przestronna i amortyzowana kabina z zaokrągloną szybą przednią gwarantującą doskonałą widoczność oraz intuicyjne, funkcjonalne elementy sterujące czynią miejsce pracy operatora wyjątkowo komfortowym.

Kabina operatora przymocowana jest do przechylnej obudowy za pomocą elastycznych mocowań gumowych, to sprawia że wszystkie wibracje wynikające z jazdy czy też operowania ładunkiem są tłumione. Opcjonalnie wózek może być wyposażony w kabinę obrotową, opracowaną wspólnie z partnerem Linde, firmą Neumaier Industry . Zamiast obracać ciało w trakcie pracy, operator może sterować ruchem kabiny do 180 stopni w lewo lub 65 stopni w prawo i w ten sposób zawsze patrzeć w kierunku jazdy.

Reklama

Fotel operatora wyposażony jest w hydrauliczne wytłumianie wstrząsów w celu uzyskania jeszcze większego komfortu. Wózki Linde H 100 - 180 zaprojektowane z myślą o obsłudze ciężkich ładunków na paletach, jak i ładunków bez palet, w tym także pustych kontenerów umożliwia łatwe dopasowanie do wymagań aplikacji i stanowi idealne rozwiązanie w różnorodnych aplikacjach przemysłowych.

Więcej informacji: www.linde-mh.pl

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama