Wycinarki laserowe i wodne w ofercie TFM

Wycinarki laserowe i wodne w ofercie TFM TFM

TCI Cutting to jeden ze światowych liderów w zakresie rozwiązań do cięcia laserem oraz wysokociśnieniowym strumieniem wody. Na rynku polskim obecny jest już od kilku lat. Firma Technologie Formowania Metali, nawiązując z tą hiszpańską marką ścisłą współpracę, stała się jej oficjalnym dystrybutorem w naszym kraju.

Proponowane rozwiązania do cięcia 2D oraz 3D dostępne są w różnych seriach i modelach, co pozwala dobrać najlepsze lasery dopasowane pod każdym względem do potrzeb klientów. Oferowane światłowodowe lasery fiber oraz wycinarki wodne waterjet łączą w sobie innowacyjność z funkcjonalnością, dzięki czemu w każdym przypadku dają gwarancję niezawodnych rozwiązań na miarę Przemysłu 4.0.

Powiązane firmy

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Na oferowane maszyny składają się:

* światłowodowe wycinarki laserowe do rur i profili. Lasery fiber przeznaczone są do wycinania 2D i 3D w rurach oraz profilach otwartych i zamkniętych wraz z opcją automatycznego załadunku i rozładunku oraz sortowania;

* światłowodowe wycinarki laserowe do cięcia blach. Lasery fiber dostępne są w różnych seriach, wykorzystujących do cięcia systemy 2D oraz 3D;

* wycinarki wodne (waterjet) umożliwiające wycinanie detali z blach oraz wielu innych materiałów za pomocą strumienia wody. Szeroki wybór modeli pozwala na dobór urządzenia dopasowanego do konkretnych potrzeb danej produkcji.

Źródło: TFM

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę