Znakowarka mikroudarowa XF500Zm

Reklama
Reklama

XF500 Zm to mikroudarowa znakowarka kolumnowa wyposażona w automatyczną oś Z (napędzaną silnikiem) i czujnik dotykowy (w strefie znakowania).

Wyróżnia się prostą obsługą oraz dokładnością znakowania osiąganą dzięki doskonałej jakości, precyzyjnemu rylcowi M1Cz, a także automatycznej osi Z dokładnie pozycjonującej powierzchnię znakowania. Urządzenie nadaje się idealnie do znakowania pojedynczych lub małych serii, ma różnorodne zastosowania: śledzenie i identyfikacja produktów w warsztatach mechanicznych, znakowanie produktów kodami Data MatrixTM dla podwykonawców z branży lotniczej, ułatwienie sprzedaży i wymiany części w przemyśle samochodowym itp.

Reklama

Znakowarka mikroudarowa XF500Zm jest przede wszystkim łatwa w użyciu. Po ustawieniu na stole warsztatowym i podłączeniu jest od razu gotowa do pracy. Jest dostarczana razem z klawiaturą i zintegrowanym oprogramowaniem - użytkownik ma pełen dostęp do licznych opcji: numeracji, identyfikacji i śledzenia, rozmieszczania tekstu, kodów Data MatrixTM, numerów seryjnych, datowania, aplikacji logotypów itp. Dzięki ekranowi 140x128 px i graficznemu menu z ikonami, można w prosty sposób opracować pole do znakowania. Łącze USB pozwala na łatwy import i eksport logotypów lub wzorców znakowania. XF500Zm może trwale umieścić znaki o wielkości od 0,5 mm do 99 mm na polu o maksymalnych wymiarach 100 mm x 120 mm przy wysokości przedmiotu do 300 mm.

XF500Zm wyróżnia się precyzyjnym znakowaniem dzięki doskonałej jakości rylcowi M1Cz. Zapewnia ją wysokiej klasy układ mechaniczny i powiązana z nim elektronika najnowszej generacji.

Reklama

Znakowarka XF500Zm jest urządzeniem bardzo wydajnym. Napędzana silnikiem oś Z eliminuje potrzebę ręcznej regulacji - maszyna automatycznie pozycjonuje głowicę znakującą na właściwym poziomie. XF500Zm jest także szybka - gwarantuje znakomitą jakość przy prędkości do 5 znaków na sekundę.

Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama