Air Products Sp. z o.o.
Air Products Sp. z o.o.

Air Products Sp. z o.o.

17 Stycznia 48, 02-146 Warszawa, PL

http://www.airproducts.com.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Air Products oferuje gazy techniczne i technologie gazowe dla przemysłu, medycyny i ochrony środowiska. Dostarczamy bogatą gamę gazów technicznych i czynników chłodniczych na terenie całego kraju. Oferujemy gazy ciekłe, a także gazy sprężone w butlach. Naszymi odbiorcami są klienci z sektorów: technologicznych, przemysłowych, ochrony zdrowia, energetyki. Jesteśmy liderem w kwestii bezpieczeństwa. Air Products jest jedną z największych firm gazowych na świecie, obecną w ponad 30 krajach. Dobrze rozwinięta sieć zakładów i ponad 160 punktów dystrybucji w Polsce gwarantuje dostawy na czas.

Oferta

Dostarczamy nie tylko wysokiej jakości gazy do różnorodnych zastosowań, lecz oferujemy także wsparcie specjalistów ds. technologii, którzy mogą Państwu pomóc zoptymalizować proces produkcyjny z użyciem gazów w Waszym zakładzie. Nasi specjaliści ds. obróbki cieplnej, spawalnictwa, produktów spożywczych i analityki laboratoryjnej chętnie doradzą Państwu w rozwiązaniu problemu, doborze odpowiedniego gazu i parametrów procesu.
W zależności od ilości zużycia, gazy dostarczane są w formie ciekłej do zbiorników stacjonarnych, w zbiornikach przenośnych oraz w formie sprężonej w butlach.

W formie ciekłej dostarczamy:
- ciekły tlen, ciekły tlen medyczny
- ciekły azot
- ciekły argon
- ciekły dwutlenek węgla

Gazy sprężone dostarczane w butlach i wiązkach butli, o różnej pojemności i w różnych klasach czystości:
- gazy przemysłowe (acetylen, dwutlenek węgla, argon, tlen, azot, wodór, hel, powietrze)
- mieszanki osłonowe do spawania, w tym gama gazów Linx®
- mieszanki spożywcze Freshline® i Freshline® Plus, azot spożywczy, dwutlenek węgla spożywczy, tlen spożywczy)
- gazy medyczne (tlen medyczny, podtlenek azotu medyczny)
- dwutlenek węgla do laparoskopii/endoskopii
- gazy o wysokiej czystości, gazy ultra czyste w butlach z technologią BIP® oraz mieszanki wzorcowe Experis®
- pełna gama czynników chłodniczych

Oferujemy również osprzęt, urządzenia i instalacje gazowe. Firma Roboprojekt należąca do grupy Air Products dostarcza materiały i urządzenia oraz automatykę spawalniczą.

Dla klientów potrzebujących ciągłej dostawy gazów w dużych ilościach oferujemy produkcję gazów na miejscu i dostawy rurociągie.