CadXpert
CadXpert

CadXpert

Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków, PL

http://cadxpert.pl

O FIRMIE

CadXpert jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm rozpoczęła działalność w obszarze profesjonalnych systemów druku 3D. Misją firmy jest transfer technologii do polskich przedsiębiorstw w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, które usprawniają ich procesy produkcyjne niezależnie od reprezentowanej branży.

Firma realizuje misję, dostarczając systemy od światowych liderów branży. Na ofertę składają się zaawansowane technologicznie drukarki 3D klasy desktop oraz przemysłowe i produkcyjne systemy druku 3D wraz z szerokim spektrum materiałów. Są to maszyny przeznaczone dla biznesu, przemysłu, edukacji, stomatologii i medycyny.

OFERTA

CadXpert to lider w dostarczaniu profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D dla firm. Autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBot oraz Formlabs. Dystrybutor skanerów 3D Shining 3D, FARO, DOF. To jedna z największych w Polsce ofert urządzeń do druku i skanu: ponad 30 modeli drukarek 3D FDM, PolyJet, SLA oraz kilkanaście skanerów 3D, a do tego ponad 60 materiałów do druku 3D. Firma świadczy usługi drukowania 3D i skanowania 3D oraz kompleksowego wytwarzania części, przyrządów oraz makiet, wykorzystując do tego różne technologie wytwórcze.