DSR S.A.
DSR S.A.

DSR S.A.

Legnicka 55F, 54-203 Wrocław, PL

http://www.dsr.com.pl/

O FIRMIE

DSR jest dostawcą rozwiązań IT, zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. DSR świadczy również usługi doradcze i szkoleniowe oraz oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie utrzymania i rozbudowy oferowanych rozwiązań. Produkty i usługi z oferty DSR 4FACTORY, są stale rozwijane i dopasowywane do potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych, w celu poprawy ich produktywności i zwiększenia innowacyjności. Podążając za trendami ery cyfrowej transformacji i założeniami Przemysłu 4.0., DSR zapewnia obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla produkcji, w tym: planowanie i harmonogramowanie produkcji, rejestrację produkcji, kompleksowe wsparcie zarządzania, usprawnienie procesów decyzyjnych oraz zarządzanie produktem. DSR współpracuje z dynamicznie rozwijającymi się organizacjami z sektora produkcyjnego, obejmującymi m.in. takie branże, jak: spożywcza, farmaceutyczna, motoryzacyjna, wyrobów przemysłowych, elektroniczna i elektrotechniczna oraz wyrobów konsumenckich.

Oferta

Zespół DSR tworzy jedno z największych centrów kompetencyjnych, oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce. Obecnie spółka zapewnia obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla biznesu, w tym rozwiązania z pakietu DSR 4FACTORY usprawniające następujące obszary działania firmy produkcyjnej:

  • Kompleksowe wsparcie zarządzania: ERP 4FACTORY (bazujące na QAD Enterprise Platform);
  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji: APS 4FACTORY (bazujące na Siemens Opcenter APS – dawniej Preactor APS);
  • Rejestracja produkcji: SFC 4FACTORY;
  • Wsparcie utrzymania ruchu: EAM 4FACTORY;
  • Usprawnienie procesów decyzyjnych: BI 4FACTORY (bazujące na Qlik lub Power BI);
  • Zarządzanie produktem: PLM 4FACTORY (bazujące na PLM ARAS Innovator).

Dodatkowo firma DSR świadczy również usługi konsultingowe i szkoleniowe niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy.

DSR współpracuje z najdynamiczniej rozwijającymi się organizacjami z sektora produkcyjnego, reprezentującymi m.in. takie branże, jak: spożywcza, chemiczna i farmaceutyczna, motoryzacyjna, wyrobów metalowych, elektroniczna i elektrotechniczna oraz wyrobów konsumenckich.