Eagle
Eagle

Eagle

ul. Nowomiejska 74 E, 78-600 Wałcz, PL

http://www.eagle-group.eu

O FIRMIE

EAGLE to jeden z międzynarodowych liderów produkcji wycinarek laserowych. W ostatnich latach marka zasłynęła z ogromnego rozwoju technologii, która pozwoliła okiełznać wiązkę o wysokiej mocy. 

Obecnie EAGLE jest producentem najmocniejszej i najwydajniejszej wycinarki na świecie o mocy 20 kW i przyspieszeniu 6G. To przede wszystkim ona pozwala firmie podbijać takie rynki zagraniczne jak Stany Zjednoczone, Kanada czy Australia.

OFERTA FIRMY EAGLE

W ofercie EAGLE znajdą Państwo 3 serie wycinarek laserowych. Pierwsza z nich, iNspire, to najwydajniejsza maszyna Hi-end, przeznaczona do wymagającej produkcji masowej. eVision jest z kolei maszyną uniwersalną, łączącą wysoką wydajność i oszczędność. Trzecia ekonomiczna seria eSmart, dedykowana jest dla klientów z niewielką produkcją. 

EAGLE oferuje również systemy automatyzacji, czyli urządzenia załadunkowo- rozładunkowe oraz zintegrowane systemy magazynowe.

Informacje firmowe

EAGLE zaprasza na targi STOM–LASER 2018 do Kielc

Wydarzenia

EAGLE zaprasza na targi STOM–LASER 2018 do Kielc

Firma POWER–TECH zaprasza na kolejną edycję targów STOM-LASER. Impreza organizowana w Kielcach ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna” odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 r. Zaproszenia można pobierać pod tym adresem.