Evatronix SA
Evatronix SA

Evatronix SA

ul. Wiktora Przybyły 2, 43-300 Bielsko-Biała, PL

https://evatronix.com/pl/

O FIRMIE

Evatronix SA projektuje usługowo urządzenia elektroniczne i mechatroniczne wraz z towarzyszącym im oprogramowaniem. Najczęstsze ich zastosowanie to systemy Internetu Rzeczy. Firma, we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami, realizuje także serie prototypowe, produkcję pilotażową i niskoseryjną projektowanych urządzeń. Firma Evatronix jest również producentem skanerów 3D sprzedawanych pod marką eviXscan 3D. W oparciu o rozwijaną przez siebie technologię skanowania 3D Evatronix projektuje i wdraża automatyczne systemy kontroli jakości.    

Na rynku polskim Evatronix działa także jako dostawca obwodów drukowanych i oprogramowania Pulsonix do projektowania obwodów drukowanych. Innowacyjność firmy i jej globalny zasięg została doceniona przez lokalny samorząd: w 2019 r. uzyskała ona prestiżową nagrodę firmy roku miasta Bielsko-Biała.


OFERTA

eviXscan 3D (www.evixscan3d.pl) to marka wysokiej jakości skanerów 3D, pracujących w technologii światła strukturalnego, zaprojektowanych i produkowanych przez firmę Evatronix SA. W ofercie dostępnych jest klika rodzajów skanerów różniących się między sobą m.in. zakresem skanowania i oferowaną dokładnością. Skanery eviXscan 3D znajdują zastosowanie w bezstykowej kontroli jakości, a także do celów inżynierii odwrotnej oraz szybkiego prototypowania.

Marka eviXscan 3D oferuje również systemy zautomatyzowane i spersonalizowane. Autorskim rozwiązaniem jest eviXmatic – automatyczny, czterosiowy system skanowania. Ponadto skanery eviXscan 3D zintegrowane są z robotami m.in. Universal Robots, Kuka, Hans.

Oferta firmy Evatronix dostępna jest w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.