ING Lease (Polska)
ING Lease (Polska)

ING Lease (Polska)

Puławska 2, 02-566 Warszawa, PL

https://www.inglease.pl/

O FIRMIE

Spółka ING Lease (Polska) Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 1995 r. i jest jedną z największych instytucji leasingowych w Polsce. Dzięki 25-letniej obecności na polskim rynku firma posiada bogate doświadczenie i cenną praktykę w zakresie finansowania inwestycji. Spółka wchodzi skład Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego S.A.

ING Lease kieruje ofertę zarówno do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jak i największych spółek działających na polskim rynku. Wspiera polskich przedsiębiorców oraz firmy poprzez finansowanie rochomości i nieruchomości w formie leasingu. Posiada bogate doświadczenie, zdobyte podczas realizacji transakcji na rynkach wielu krajów. Jej priorytetem jest indywidualne podejście do klientów i transakcji. Wierzy, że profesjonalne wsparcie i jasne zasady budują wzajemne zaufanie i tworzą trwałe partnerstwo. 

ING Lease stawia na optymalizację procesów operacyjnych, integrację z  systemami Banku ING oraz kładzie nacisk na automatyzacje pozwalające na szybszą obsługę transakcji. Rozbudowuje także kanały zewnętrzne, takie jak obecność w salonach dealerskich oraz kanały zdalne. Korzystając z systemów bankowości internetowej Moje ING oraz ING Business klienci mogą złożyć wniosek o finansowania pojazdów oraz maszyn. Również w obsłudze posprzedażowej klient może skorzystać z kontaktu on-line, zdalnie dyspozycje dotyczące bieżącej obsługi jego umów leasingu.