Inter-Plast
Inter-Plast

Inter-Plast

Meliorantów 67 A, B, 42-209 Częstochowa, PL

http://www.inter-plast.com.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Firma Inter-Plast od ponad 20 lat dostarcza do wielu klientów w Polsce maszyny zarówno do obróbki skrawaniem, jak i plastycznej obróbki blachy, dzięki czemu stała się jedną z największych firm handlujących maszynami używanymi w Polsce. Sprzedaż poprzedza kompleksowy serwis i remont gwarantujący wymaganą dokładność i powtarzalność realizowanych zadań. Firma oferuje kompleksowe wsparcie przed sprzedażą w formie pomocy w doborze maszyn, możliwości przetestowania ich pod prądem, a także opiekę posprzedażową w postaci przygotowania urządzenia do transportu, wsparcia logistycznego (transportu) oraz uruchomienia przez zespół serwisowy dystrybutora.

W czasie eksploatacji w miejscu docelowym Inter-Plast oferuje pełną opiekę serwisową zarówno w procesie konserwacji, jak i usuwania awarii. Jej bogaty park maszynowy, zaplecze magazynowo-transportowe oraz zespół doświadczonych pracowników stanowią atuty pozwalające zaoferować klientom w pełni funkcjonalne, wysokojakościowe używane obrabiarki do metalu. Jest to atrakcyjny finansowo sposób na rozbudowę posiadanego parku maszynowego i dostosowanie go do zmieniających się potrzeb produkcyjnych.

Firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór maszyn:
    • do obróbki skrawaniem (centra, tokarki CNC)
    • do obróbki plastycznej (lasery CO2 i fiber, prasy krawędziowe, spawarki fiber) oraz nowe lasery fiber BODOR
    • robotów (spawalniczych, przemysłowych, podających)

Od początku sierpnia 2020 r. Inter-Plast postanowił wprowadzić do swojej oferty nowe Wycinarki Laserowe Fiber chińskiego producenta BODOR. Firma BODOR tak samo jak firma Inter-Plast stawia na jakość, wykonanie i zadowolenie klienta, dlatego wierzymy że ta współpraca umocni pozycję obu firm na rynku polskim. Inter-Plast został oficjalnym, wyłącznym przedstawicielem na województwa: łódzkie, śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

Najnowszym działem w firmie Inter-Plast jest dział robotów używanych. Robotyzacja i automatyzacja są obecnie jednymi z najmocniej rozwijających się działów przemysłowych. W siedzibie w Częstochowie na stanie posiadamy ok 50 robotów czołowych firm jak Fanuc, Yaskawa, Motoman, Kuka, Kawasaki, ABB, Panasonic. Można obejrzeć i wypróbować zarówno roboty dedykowane do zadań spawalniczych, szlifierskich, podających i wielu innych.

Od marca 2022 do oferty firmy dołączyły również roboty podające CUBEBOX z magazynem detali do tokarek i centr CNC.

Informacje firmowe