MAKINO Sp. z o.o.
MAKINO Sp. z o.o.

MAKINO Sp. z o.o.

ul. Nowa 10, 05-500 Stara Iwiczna, PL

http://www.makino.eu/pl-pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Grupa Makino to światowy lider, który od ponad 60 lat specjalizuje się w dystrybucji najnowocześniejszych, innowacyjnych obrabiarek i rozwiązań technologicznych już dziś rozwiązujących problemy jutra.

Makino powstało 01 maja 1937 r. w Tokio. Założycielem firmy był Tsunezo Makino, który rozpoczął działalność od produkcji małych frezarek, pracując w zespole piętnastoosobowym. Obecnie funkcjonujemy w 20 państwach na całym świecie i zatrudniamy ponad 5000 pracowników.

Kluczowe sektory naszych klientów to: branża lotnicza, motoryzacyjna, medyczna, produkcji półprzewodników oraz wszystkie inne wykorzystujące matryce i formy odlewnicze oraz mikroobróbkę.

Grupa Makino to nie tylko innowacyjne technologie i nowoczesne obrabiarki, ale przede wszystkim najwyższy standard obsługi obejmujący precyzyjną identyfikację potrzeb produkcyjnych klienta, doradztwo technologiczne, profilowane szkolenia, konsultacje, dopasowanie sposobu finansowania, bieżące przeglądy i serwis.

W naszej ofercie posiadamy maszyny w kategoriach:

  • 4- i 5-osiowe poziome centra obróbkowe
  • 3- i 5-osiowe pionowe centrum obróbcze
  • Centra obróbcze do grafitu
  • Maszyny do elektroerozyjnego cięcia drutem
  • Maszyny do elektroerozyjnego wiercenia otworów
  • Maszyny do elektroerozyjnego drążenia wgłębnego

Makino Sp. z o.o. z siedzibą w Starej Iwicznej koło Warszawy reprezentuje Spółki Grupy Makino w Polsce od 2015 roku.

Jako centrum handlowo-serwisowe oferujemy szczegółowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich technologii i centrów obróbkowych CNC.

Na każdym etapie konfiguracji i obsługi wspieramy naszych Klientów poprzez wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów o głębokiej wiedzy inżynierskiej, którzy szybko identyfikują i wdrażają nowoczesne rozwiązania zapewniające krótsze czasy obróbki, optymalizację oprzyrządowania, poprawę zdolności procesu i zwiększenie przepustowości.

Obecnie u klientów w Polsce pracuje wiele obrabiarek marki Makino. Produkowane obrabiarki są wciąż udoskonalane. Jesteśmy znani z niezrównanej precyzji i bezwzględnej niezawodności maszyn Makino, dlatego też z naszymi klientami tworzymy długotrwałe relacje.