Mitsubishi Electric Europe B.V.
Mitsubishi Electric Europe B.V.

Mitsubishi Electric Europe B.V.

Krakowska 48, 32-083 Balice, PL

http://www.mitsubishi-laser.eu

O FIRMIE

Firma Mitsubishi Electric należy do światowej czołówki pod względem produkcji, a także sprzedaży produktów oraz systemów elektrycznych i elektronicznych o szerokiej gamie zastosowań. Jako światowy lider w kwestii ochrony środowiska wykorzystuje również najnowsze technologie, aby każdego dnia przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa wokół nas.

Grupa Mitsubishi Electric stale ulepsza swoje technologie i usługi dzięki kreatywnemu podejściu do wszystkich sfer przedsiębiorstwa. Tym samym przyczynia się do poprawy jakości życia w naszym społeczeństwie. 

Mitsubishi Electric to globalne rozwiązania w automatyce przemysłowej i produktach technologicznych obecne na rynkach całego świata od ponad 100 lat. Mitsubishi Electric oferuje sprawdzoną wiedzę we wszystkich dziedzinach od rozwoju i produkcji dóbr konsumpcyjnych i przemysłowych do zarządzania całymi fabrykami. Dział technologii laserowej w firmie Mitsubishi Electric powstał we wczesnych latach siedemdziesiątych. Mitsubishi Electric we własnym zakresie projektuje, prowadzi badania, produkuje i wdraża każdy krytyczny komponent oferowanych maszyn laserowych. Efektem pracy jest dostarczenie na świecie ponad 16 000 wycinarek laserowych, co plasuje firmę w ścisłej czołówce liderów branży. Firma zapewnia rozwiązania i wsparcie na każdym etapie, ofertowania, projektowania, dostaw, instalacji, szkoleń i serwisu.

Od 2016 r. firma Mitsubishi Electric jako jedyny dostawca na świecie oferuje rozwiązania z zakresu zaawansowanego sortowania detali po cięciu laserowym wraz z automatyzacją procesu załadunkowo-rozładunkowego oraz gospodarki magazynowej. Systemy ASTES4 charakteryzuje wysoki stopień automatyzacji na każdym etapie procesu cięcia laserowego.

OFERTA MITSUBISHI ELECTRIC

Mitsubishi Electric pracuje z dystrybutorami na zasadach wyłączności, którzy dysponują szerokim wachlarzem możliwości dostaw wycinarek oraz innych maszyn, które stanowią uzupełnienie oferty oraz posiadają zaawansowany i profesjonalny serwis. Mitsubishi Electric oferuje wycinarki laserowe oparte o własne technologie cross-flow i fiber oraz zaawansowane systemy automatyzacji, sortowania i przechowywania materiałów. Zapewnia przy tym profesjonalny serwis na terenie całego kraju oraz dostęp do części zamiennych i elementów zużywalnych.