Mocap Polska
Mocap Polska

Mocap Polska

Hortonwood 35, null Shropshire, PL

http://www.mocap.com.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Mocap jest liderem na rynku produktów z tworzyw sztucznych, produktów maskujących, produktów z gumy, służących do ochrony produktów, komponentów niestandardowych.
 
Firma Mocap Inc. rozpoczęła produkcję w 1982 r. w St. Louis w stanie Missouri w USA. Reputacja firmy Mocap jako dostawcy wysokiej jakości produktów i usług sprawiła, że w 1994 r. firma Mocap otworzyła 2 nowe fabryki w stanie Missouri w USA oraz oddział Wielkiej Brytanii. Nie zadowalając się tylko byciem najlepszym w technologii Dip Moulding, firma MOCAP odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości produkty maskujące w niskiej cenie i opracowała pełną linię zatyczek i nakładek powstałych poprzez formowanie wtryskowe.W 2000 r. Mocap z powodzeniem otworzył oddział Cleartec Packaging, który nadal się rozwija, aby sprostać wymaganiom rynku opakowań. Priorytetem firmy Mocap jest obsługa klientów i dostarczanie produktów najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Mocap inwestuje w swoich pracowników i zakłady produkcyjne.
 
Oferta

Jako jeden z największych producentów produktów z plastiku i gumy na świecie, możemy zaoferować Państwu rozwiązania ochroniające, komponenty maskujące, inne komponenty lub rozwiązania niestandardowe.