Reichenbacher Hamuel / JM Consulting
Reichenbacher Hamuel / JM Consulting

Reichenbacher Hamuel / JM Consulting

Radomska 22/18a, 02-323 Warszawa, PL

http://www.reichenbacher.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Reichenbacher to od 1972 r. znaczący na rynku dostawca obrabiarek CNC. Kiedyś głównie dla przemysłu obróbki drewna, dzisiaj dla przemysłów: lotniczego, samochodowego, jachtowego, a także przemysłu meblarskiego i stolarki budowlanej. Odbiorcami maszyn spod znaku Reichenbacher Hamuel są producenci modeli i form, galanterii samochodowej i lotniczej, producenci drzwi, schodów, mebli. Znakomite referencje i renoma firmy są bazą do dalszego rozwoju.

Granicą materiałową dla maszyn Reichenbacher są: drewno i drewnopodobne, metale lekkie, kompozyty, stali (lekka obróbka).

Firma Hamuel wyspecjalizowała się w budowie bardzo ciężkich, dokładnych i dużych obrabiarek CNC oraz w budowie specjalizowanych, wieloosiowych maszyn CNC do obróbki łopatek turbin.

Granicą materiałową dla maszyn firmy Hamuel są stale i jej stopy, tytan.

Oferta

Najbardziej wyrafinowane konstrukcje firmy skrywają się pod nazwą ECO. Przed laty, były to obrabiarki budowane na indywidualne zamówienia, do trudnych zadań, do specjalnych zadań. Maszyny w bogatej konfiguracji mogą oferować, np.: 4 ruchome stoły robocze, 4 pięcioosiowe głowice robocze o mocach 30kW/30 000 obr/min umieszczone na bramowym portalu, 4 magazyny narzędzi, automatyczne podanie i odbiór materiału, zestaw sond pomiarowych, sterowanie Sinumeric 840Di produkcji Siemens.

ECO NT, ECO LT, ECO RS - bardzo ciekawe z technicznego punktu widzenia rozwiązania do obróbki galanterii samochodowej, lotniczej, modeli i form.

VISION, VISION Inline, VISION Sprint, VISION RS, VISION U, VISION T: sprawdzone, cieszące się wielkim uznaniem rynku i znakomitą renomą centrum obróbkowe produkowane w wielu wariantach. Do produkcji modeli i form, do produkcji drzwi i schodów, do ciężkiej obróbki płyt ze stopów lekkich, do wiercenia setek tysięcy otworów w płytach dźwiękochłonnych (specjalny agregat wiertarski), do frezowania detali dla motoryzacji i nie tylko.

ARTIS X: 5-osiowe centrum obróbkowe dla przemysłu meblarskiego, stolarki budowlanej, zabudowy wnętrz oraz lekkich prac w aluminium.

PRIMUS: najlżejsza obrabiarka w programie maszynowym firmy Reichenbacher. Dla stolarni, dla zakładów meblarskich itp.

VIRTUS: specjalizowana obrabiarka do frezowania i wiercenia w płytach (MDF, HDF, drewnopodobne, tworzywa sztuczne) z wykorzystaniem nestingu. Automatyczny stół podawczy, czytnik kodów kreskowych, agregat frezarski o mocy 10kW, głowica wiertarska wielowrzecionowa, magazyn narzędzi.