Remmert GmbH
Remmert GmbH

Remmert GmbH

Brunnenstraße 113, 32-584 Löhne, PL

http://http://www.remmert.de/pl/

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Firma Remmert jest ekspertem w zakresie procesów magazynowych i logistycznych związanych z elementami długimi oraz blachami. Wiemy, jak składować materiały na najmniejszej powierzchni, jak skracać czas dostępu do materiałów oraz jak optymalnie integrować procesy ich obróbki. Wspólnie opracujemy rozwiązanie produkcyjno-logistyczne, które uczyni Państwa firmę gotową do spełnienia wszystkich wymagań dzisiejszego wysoko konkurencyjnego rynku.

Firma Remmert jest sprawdzonym doradcą, producentem i dostawcą. Mamy wiedzę, wyszkoloną kadrę oraz doświadczenie. Od dziesięcioleci kształtujemy rynek technologii magazynowych. Dzięki naszej kreatywności i pasji wciąż przyczyniamy się do jego rozwoju. Jednocześnie jesteśmy firmą rodzinną - szczerość, konsekwencja w działaniu i profesjonalizm charakteryzuje nas jako partnera. Remmert jest firmą w 100% zorientowaną na Klienta. Dopasowujemy nasze rozwiązania do jego indywidualnych potrzeb, zachowując przy tym wysoką jakość produktu oraz serwisu.

Oferta

Myślimy kilka kroków do przodu: Wyróżnia nas działanie i myślenie zorientowane na procesy logistyczne. Dzięki temu możecie Państwo od naszych systemów oczekiwać maksymalnej efektywności oraz bezkompromisowej jakości. Zadajemy pytania: Bazując na dokładnej analizie specyfiki Państwa firmy oraz Państwa oczekiwań, definiujemy wraz z Państwem realistyczne cele projektu oraz wypracowujemy rozwiązanie uszyte na miarę Państwa potrzeb. Zmieniamy się wraz ze zmianami Państwa potrzeb: Wszystkie komponenty naszych rozwiązań systemowych mają budowę modułową. Gwarantuje to możliwość rozbudowy w każdej chwili oraz zapewnia Państwa przewagę konkurencyjną również w przyszłości. Dotrzymujemy słowa: Jako firma rodzinna, prowadzona już przez trzecie pokolenie, szczególną wagę przywiązujemy do szczerości, wytrwałości w działaniu oraz profesjonalizmu. Cechy te wyróżniają nas oraz sposób naszej pracy.