Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.
Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.

Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.

Góra Libertowska 47, 30-444 Libertów koło Krakowa, PL

http://www.robotyprzemyslowe.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Firma Roboty Przemysłowe Sp. z o.o. zajmuje się robotyzacją linii produkcyjnych z wykorzystaniem niezawodnych robotów marki FANUC. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu, dostarczaniu, kompleksowej integracji, wraz z programowaniem, zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych, paletyzacyjnych, do zgrzewania, cięcia, nakładania powłok oraz obsługi maszyn i pras krawędziowych. Podejmujemy także wyzwania niestandardowe, wdrażając roboty do pracy w najbardziej wymagających procesach wytwórczych oraz zróżnicowanych aplikacjach przemysłowych.

Stanowiska zrobotyzowane wdrażamy w sposób kompleksowy, począwszy od wyboru modelów robotów oraz opcji,w które są wyposażone; osprzętu (chwytaka, systemu pozycjonowania), poprzez optymalną konfigurację elementów stanowiska, aż po przeszkolenie załogi, serwis i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Tworzone przez nas rozwiązania cechuje wysoka wydajność, elastyczność, niezawodność i zgodność z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Oferta

Oferujemy usługi w zakresie programowania stanowisk, łącznie z optymalizacją oprogramowania producenta, przeprogramowaniem robotów przemysłowych pod nowe zadania oraz wdrażaniem programów autorskich dla zadań niestandardowych. Nasza oferta obejmuje zarówno techniczne wsparcie telefoniczne, serwis w siedzibie Klienta jak i monitoring maszyn. Oferujemy też szkolenia z zakresu obsługi i programowania robotów przemysłowych online oraz offline. Szkolenia realizujemy na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym.

Branże