Schuler Poland Service Sp. z o.o.
Schuler Poland Service Sp. z o.o.

Schuler Poland Service Sp. z o.o.

Wyspiańskiego 45, 47-206 Kędzierzyn-Koźle, PL

http://www.schulergroup.com

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Grupa Schuler AG jest liderem globalnego rynku techniki tłoczenia i wyznacza w tym obszarze trendy technologiczne. Oferujemy prasy, rozwiązania do automatyzacji, narzędzia, wiedzę specjalistyczną z zakresu procesów oraz usługi dla całego przemysłu zajmującego się obróbką metali. Do naszych klientów należą nie tylko przedsiębiorstwa przemysłu motoryzacyjnego, ale również wytwórcy z branży wyrobów kutych, producenci sprzętu gospodarstwa domowego, opakowań, a także firmy działające w przemyśle energetycznym i elektrycznym.

Prasy Schuler przeznaczone do tłoczenia monet należą do najpopularniejszych na całym świecie. Tworzymy też rozwiązania systemowe na potrzeby przemysłu lotniczego, kolejowego i produkcji wielkoformatowego orurowania. Innowacja jest wpisana w działalność Grupy Schuler - nasze technologie zapewniają maksymalizację produktywności, wysoką wydajność energetyczną oraz bezpieczeństwo procesów w produkcji seryjnej, także w przypadku konstrukcji lekkich. Te arcydzieła technologii prezentujemy na całym świecie w naszych Centrach Technologicznych.

Oferta

Schuler Poland Service Sp. z o.o. jest polskim oddziałem niemieckiej Grupy Schuler AG. Zakres naszych usług obejmuje sprzedaż urządzeń nowych oraz używanych, a także kompleksowy serwis pras mechanicznych i hydraulicznych wraz maszynami do obróbki plastycznej dowolnego producenta. Naszymi klientami są firmy z branży motoryzacyjnej (w tym dostawcy komponentów samochodowych), producenci silników elektrycznych oraz sprzętu AGD. Świadczymy usługi w zakresie konserwacji maszyn, przebudowy urządzeń elektrycznych i mechanicznych, modernizacji sprzętu i zwiększania jego wydajności oraz sprzedaży części zamiennych.