Seco Tools Poland Sp. z o.o.
Seco Tools Poland Sp. z o.o.

Seco Tools Poland Sp. z o.o.

Naukowa 1, 02-463 Warszawa, PL

http://www.secotools.com/pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

Seco Tools ma ustaloną reputację wiodącego producenta i dostawcy narzędzi z węglika spiekanego do obróbki skrawaniem oraz związanego z tym oprzyrządowania. Ponadto bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, Seco jest głównym motorem napędowym w opracowywaniu i wprowadzaniu nowych skutecznych rozwiązań. Obecnie Seco prowadzi swoją działalność we ponad 60 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 5000 pracowników posiadających zarówno wiedzę jak i doświadczenie w branży obróbki skrawaniem.

W swojej ofercie firma ma ponad 20 000 produktów spełniających wymagania nawet najbardziej wyspecjalizowanych zastosowań, poczynając od oprzyrządowania wrzeciona obrabiarki, o kończąc na ostrzu narzędzia. Produkcja firmy zlokalizowana jest głównie Szwecji, Francji, Czachach i Indiach. Centra dystrybucyjne znajdują się Belgii, Chinach, Singapurze oraz Stanach Zjednoczonych. Wszystko po to, aby narzędzia jak najszybciej dotarły do klientów Seco Tools. Firma oferuje klientom na całym świecie współpracę w zakresie technologii i redukcji kosztów.

Oferta

Asortyment produktów Seco obejmuje następujące rozwiązania:

FEZOWANIE
Seco jest znane w szerokiej oferty najwyższej jakości głowic oraz płytek frezarskich. Począwszy od frezów monolitycznych o średnicy 1 mm lub mniej, po frezy na płytki wymienne o dużych średnicach i zoptymalizowanej geometrii, Seco dostarcza narzędzia do frezowania we wszystkich typach materiałów.

TOCZENIE
Asortyment narzędzi do toczenia składa się z ponad 4000 płytek standardowych i 2000 oprawek. Jest to jedna z najszerszych ofert dostępnych na rynku, na którą składają się między innymi oprawki do toczenia gwintów AntiTwist oraz system oprawek Seco MDT do toczenia kanałków osiowych i promieniowych oraz toczenia wielokierunkowego.

OBRÓBKA I WYKONYWANIE OTWORÓW
Seco ma wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki i wykonywania otworów. Dostarczamy gotowe rozwiązania do operacji takich jak wiercenie, rozwiercanie oraz wytaczanie. Oferujemy także narzędzia do wytaczanie wstecznego firmy ERIX.

WYKONYWANIE GWINTÓW
Rozwiązania Seco do wykonywania gwintów sprawdzają się w każdym przypadku nie zależnie od tego czy obrabiamy detal to małej średnicy implant medyczny, czy dużej średnicy rura stosowana w przemyśle naftowym. Oferujemy szeroki asortyment płytek i oprawek tokarskich, frezów do gwintów oraz gwintowników i nagniataków.

SYSTEMY NARZĘDZIOWE
Mając świadomość jak solidne mocowanie wpływa na jakość i wydajność obróbki, oferujemy naszym Klientom szeroka gamę oprawek, przedłużek, redukcji i różnego typu adapterów, do mocowania mechanicznego, hydraulicznego i termokurczliwego.

ZAAWANSOWANE MATERIAŁY SKRAWAJACE
W celu spełnienia szczególnych wymagać co do trwałości i wydajności ostrza skrawającego Seco oferuje narzędzia Secomax wykonane z PCBN i PCD. Zostały one ściśle opracowane pod kątem obróbki stali i żeliw utwardzanych, żeliwa perlitycznego oraz superstopów.