SELENA S.A.
SELENA S.A.

SELENA S.A.

ul. Wyścigowa 56 E, 53-012 Wrocław, PL

http://www.selena.pl

O FIRMIE

Grupa Selena – jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej. Firma posiada ponad 25 lat doświadczenia, będąc pionierem w temacie edukacji rynku w zakresie nowych technologii z wykorzystaniem pian, silikonów i uszczelniaczy. Dzisiaj oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku nie tylko w Polsce, ale też na świecie.

Marki Seleny to między innymi:

  • Tytan Professional - szeroka gama produktów przeznaczonych do prac budowlanych i wykończeniowych, obejmująca piany poliuretanowe, uszczelniacze, kleje, impregnaty do drewna, taśmy, systemy ociepleń, zaprawy, tynki, farby i wiele innych. Produkty te cieszą się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie.
  • COOL-R – wysokorefleksyjna, wodoodporna powłoka dekarska. Produkt tworzy bezszwową, trwałą warstwę, o innowacyjnej funkcji chłodzenia. Zastosowanie powłoki COOL-R na dachu redukuje temperaturę wewnątrz i zmniejsza użycie energii elektrycznej wykorzystywanej do klimatyzacji, redukując tym samym koszty utrzymania.

Firma zarządza też markami Artelit Professional, Matizol oraz PRAXA. Grupa Selena nieustannie poszerza ofertę, bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.