Targi Kielce S.A.
Targi Kielce S.A.

Targi Kielce S.A.

Zakładowa 1, 25-672 Kielce, PL

http://www.targikielce.pl

O FIRMIE

Targi Kielce – jeden z dwóch liderów targowych w Polsce – to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Do kieleckiego organizatora wystaw branżowych przyjeżdża rocznie 276 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów oraz 7 000 firm. Roczny bilans wynajętej powierzchni wystawienniczej to 223 000 m2 .

W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń - targów, wystaw i 700 konferencji - m.in. PLASTPOL - najbardziej międzynarodowe targi w Polsce, znany na całym świecie MSPO - trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, KIDS-TIME - najdynamiczniej rozwijająca się impreza branżowa w Europie, SACROEXPO - największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH - najchętniej odwiedzane targi rolnicze.

Targi Kielce są organizatorem konferencji, seminariów i koncertów. W najnowocześniejszym w Polsce pawilonie wystawienniczym o powierzchni 5355 m2, możliwa jest organizacja kongresów i eventów dla 4500 osób.

Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo - Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na drugiej pozycji pod względem liczby wystawców i wynajętej powierzchni, wyprzedzając HUNGEXPO Budapeszt, targi w Brnie czy Międzynarodowe Targi Kijów.

Oferta Targów Kielce to zatem nie tylko wystawiennicze spotkania biznesowe, ale również możliwość aranżacji dużych konferencji i kongresów, jak i kameralnych spotkań biznesowych, chociażby w jednej z sal konferencyjnych usytuowanej na 57-metrowej wieży widokowej.