ExpoWELDING – Międzynarodowe Targi Spawalnicze
ExpoWELDING – Międzynarodowe Targi Spawalnicze

ExpoWELDING – Międzynarodowe Targi Spawalnicze

targi

14-16.10.2024

Międzynarodowa Centrum Kongresowa w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

http://www.expowelding.pl

Organizator: Grupa PTWP
Kontakt:

PTWP SA
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel. 32 356 76 15
www.ptwp.pl
e-mail: ptwp@ptwp.pl

patronat

O WYDARZENIU

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. Najnowsza edycja będzie już 9. edycją tych targów. Na targach zaprezentowana zostanie szeroka oferta czołowych producentów sprzętu spawalniczego, oprogramowania, a także robotyzacji i automatyzacji dedykowanej branży. Prezentacja najnowszych kompleksowych rozwiązań, wykorzystywanych podczas procesu spawania, narzędzi pozwalających podnieść wydajność i jakość pracy, to niektóre z atrakcji czekających na uczestników ExpoWELDING. 

Równolegle z targami odbędzie się 65. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza, organizowana przez Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny Centrum Spawalnictwa. Jej celem jest integracja krajowego środowiska naukowego z technologami i inżynierami pracującymi w przemyśle oraz prezentacja naukowych dokonań i ocena bieżącego stanu wiedzy w spawalnictwie. Konferencja stanowi również ważne forum wymiany doświadczeń pomiędzy polskimi a zagranicznymi ośrodkami naukowymi.

Targi ExpoWELDING po raz kolejny odbędą się w Katowicach. Poprzednia edycja wydarzenia (2022 r.) gościła blisko 100 wystawców i ponad 3300 uczestników.