ExpoWELDING – Międzynarodowe Targi Spawalnicze
ExpoWELDING – Międzynarodowe Targi Spawalnicze

ExpoWELDING – Międzynarodowe Targi Spawalnicze

targi

17-19.10.2022

Międzynarodowa Centrum Kongresowa w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

http://www.expowelding.pl

Organizator: Grupa PTWP
Kontakt:

PTWP SA
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel. 32 356 76 15
www.ptwp.pl
e-mail: ptwp@ptwp.pl

patronat
Reklama
Reklama

O WYDARZENIU

ExpoWELDING to jedne z najważniejszych targów branżowych w Polsce i Europie, w trakcie których, wystawcy prezentują najnowsze, kompleksowe rozwiązania wykorzystywane podczas procesu spawania. Na targach nie zabraknie zatem szerokiej oferty czołowych przedstawicieli producentów sprzętu spawalniczego, oprogramowania a także robotyzacji i automatyzacji.

Podczas ExpoWELDING odbędzie się 63. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza, pod hasłem: SPAWALNICTWO W SIECI NOWYCH MOŻLIWOŚCI, organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa. Targom towarzyszyć będzie także Strefa Technologii Klejenia w ramach której odbędzie się Międzynarodowe Seminarium Klejenia pt. „Klejenie w aplikacjach przemysłowych”. 

W ramach targów organizowany jest także konkurs pod nazwą The Best Of Welding, podczas którego wyróżnione zostaną najciekawsze, dostępne na rynku nowatorskie, efektywne rozwiązania techniczne, sprzęt, materiały oraz oprogramowania. Wśród wydarzeń towarzyszących znalazło się również Forum Stali Nierdzewnych, które adresowane jest do ekspertów z wielu branż przemysłowych w Polsce, związanych ze środowiskiem stali nierdzewnych.