Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS
Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

targi

12-13.4.2024

Targi Lublin

https://energetics.targi.lublin.pl/

Organizator: Targi Lublin S.A.
Kontakt:

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11
20-406 Lublintel.
tel. 81 458 15 11
e-mail: info@targi.lublin.pl

patronat

O WYDARZENIU

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Istotą Targów ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. 

Targi skupiają zwiedzających reprezentujących sektory takie jak: paliwowo-energetyczny, elektromaszynowy, wydobywczy, budowlany, metalurgiczny, motoryzacyjny. W tym gronie znajdują się m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i  instalatorzy. 

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej. Jednym z kluczowych wydarzeń towarzyszących Targom jest Forum Dystrybutorów Energii, które stanowi platformę do dyskusji na temat wyzwań jakie czekają energetykę. 

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia.