RoboChalange
RoboChalange

RoboChalange

konferencja

8-9.10.2024

Wrocław

https://robochallenge.pl/

Organizator: RoboChalange
patronat

O WYDARZENIU

Tegoroczna, czwarta już edycja Robo Challenge odbędzie się dniach 9 oraz 10 października 2024 r. we Wrocławiu. Wydarzenie to wielowymiarowa przestrzeń wymiany doświadczeń i kontaktów z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej.

 

Do udziału w części biznesowej oraz konferencyjnej Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane oraz związane zawodowo z tymi dziedzinami. Producentów (bez względu na branżę), właścicieli film zainteresowanych automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych, pasjonatów, sektor R&D.

Na miejscu będzie można zobaczyć pełne spektrum robotów przemysłowych w aplikacjach oddających realne procesy produkcyjne. To również okazja do skorzystania ze szkoleń w zakresie podstaw programowania systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych, wielu innych.

Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych oraz pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze wspierających procesy elementów automatyki.

Do udziału w zawodach i walki o tytuł zwycięzcy zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz wyższe uczelnie techniczne z całego kraju.

Robo Challenge to wyjątkowo kompleksowa okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w bardzo ważnej i aktualnej dziedzinie jaką jest szeroko pojęta automatyzacja i robotyzacja.

Informacje POWIĄZANE Z WYDARZENIEM

Simple Empty
Brak danych