TOOLEX - Miedzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki
TOOLEX - Miedzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

TOOLEX - Miedzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

targi

3-5.10.2022

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

http://www.toolex.pl

Organizator: Grupa PTWP
Kontakt:

PTWP SA
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel. 32 356 76 15
www.ptwp.pl
e-mail: ptwp@ptwp.pl

patronat
Reklama
Reklama

O WYDARZENIU

TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona głównie branżom obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której ponad 100. wystawców zaprezentuje najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. To okazja do spotkania przedstawicieli kadry zarządzającej firm, operatorów CNC, programistów czy kontrolerów jakości i techników utrzymania ruchu w jednym miejscu.

Integralną częścią targów TOOLEX są liczne wydarzenia skierowane do przedstawicieli polskiego przemysłu i gospodarki. 4-5 października odbędzie się konferencja „Nowy Przemysł 4.0”, podczas której będą omawiane zmiany, wyzwania i przyszłość przemysłu w Polsce. Jednym z jej elementów jest konkurs THE BEST OF INDUSTRY 4.0, który nagrodzi zakład produkcyjny oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne w czasie wieczornej gali.

5 października organizatorzy zapraszają także na konferencję „Tech and Job” podejmującą problematykę polskiego rynku pracy inżynierów i specjalistów. 

Uzupełnieniem wydarzenia będzie sektor olejów, smarów i płynów technologicznych – OILexpo oraz Środowiskowe Seminarium Tribologów, a także warsztaty automatyzacji w kontroli produkcji dotyczące skanowania 3D i automatyzacji tego procesu. 

.