TOOLEX - Miedzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki
TOOLEX - Miedzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

TOOLEX - Miedzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

targi

14-16.10.2024

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

http://www.toolex.pl

Organizator: Grupa PTWP
Kontakt:

PTWP SA
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
tel. 32 356 76 15
www.ptwp.pl
e-mail: ptwp@ptwp.pl

patronat

O WYDARZENIU

16. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

Jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona głównie branżom obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. Wśród gości oraz wystawców znajdują się rynkowi liderzy produkcji maszyn i narzędzi. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją i dystrybucją maszyn do obróbki oraz narzędzi skrawających. Wielu wystawców prezentuje maszyny w ruchu i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne obniżenie kosztów produkcji.

Zakres branżowy uzupełni oferta z zakresu robotyzacji i automatyzacji oraz olejów, smarów i chłodziw wykorzystywanych w procesach obróbki metali, prezentowanych w ramach Salonu Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Nie brakuje również prezentacji systemów pomiarowych, najnowszego oprogramowania dla branży inżynierskiej czy oferty z zakresu BHP.

Targom TOOLEX towarzyszyć będą też 9. Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING oraz 3. edycja konferencji Nowy Przemysł 4.0