Warsaw Industry Week
Warsaw Industry Week

Warsaw Industry Week

targi

6-8.11.2022

Nadarzyn

https://industryweek.pl/

Organizator: Ptak Warsaw Expo
Kontakt:

Ptak Warsaw Expo,
al. Katowicka 82,
05-830, Nadarzyn.

Piotr Sokołowski – dyrektor projektu, 513 031 742, p.sokolowski@warsawexpo.eu

Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o.
Reklama
Reklama

O WYDARZENIU

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 r. w Ptak Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek cnc, obrabiarkek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Celem Targów, które odbywają się w nowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo, jest skupienie w jednym miejscu przedstawicieli wielu gałęzi branży przemysłowej oraz ich klientów i stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych.

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom branży przemysłowej, zarówno polskim jak i zagranicznym, którzy szukają wsparcia i nowych rozwiązań dla działalności swojej firmy: kadry kierowniczej i zarządzającej, specjalistów ds. technicznych, głównych inżynierów i technologów, służb utrzymania ruchu, informatyków i programistów, projektantów, przedstawicieli działów badań rozwojowych oraz dla pracowników naukowych i przedstawicieli instytucji badawczo-rozwojowych.

W tym roku organizatorzy, pragnąc podkreślić charakter i zakres branżowy wydarzenia, podzielili targi na główne salony branżowe:

  • Automation Industry Week
  • Metal Industry Week
  • Welding Industry Week
  • Coating Industry Week
  • Wood Industry Week
  • 3D Printing Week

Dzięki takiemu podziałowi wydarzenie będzie bardziej zrozumiałe i czytelne dla odwiedzających gości, pozwalając im lepiej przygotować się do wizyty, szybko znaleźć interesujących wystawców i zdobyć najbardziej kompletną i wyczerpującą wizję n/t branży.

Branże