20 lat YG-1 na polskim rynku

20 lat YG-1 na polskim rynku YG-1 Poland

W tym roku firma YG-1 Poland, polski oddział globalnego lidera w obszarze produkcji narzędzi skrawających, świętuje jubileusz 20-lecia obecności na polskim rynku. Przez te dwie dekady firma przeszła znaczącą transformację, rozszerzając znacząco oferowany asortyment i zdobywając uznanie wśród polskich producentów i zakładów obróbki metali.

Firma YG-1 Poland rozpoczęła działalność w Polsce w 2004 r., zaczynając jako dostawca narzędzi i wprowadzając na rynek wysokiej jakości narzędzia skrawające, w tym wiertła, frezy, gwintowniki, oprawki i płytki. Kolejne lata działalności przyniosły dynamiczny rozwój asortymentu, w tym linii produktowych. Rozszerzenie oferty o narzędzia specjalne, które od niedawna produkowane są w Polsce, pozwoliło firmie zdobyć nowych klientów w sektorach: motoryzacyjnym, lotniczym, medycznym, power generation i Die&Mold.

logo YG-1 Poland 20-lecieKluczowym momentem w rozwoju była zmiana strategii z dostawcy narzędzi na dostawcę kompleksowych rozwiązań dla przemysłu. Pozwoliło to na wsparcie klientów w optymalizacji procesów produkcyjnych, zwiększając tym samym ich efektywność i konkurencyjność.

Zaowocowało to również podjęciem decyzji o otwarciu Center of Excellence. Będzie to punkt skupiający ekspertów i nowoczesne technologie, umożliwiając znaczący rozwój i doskonalenie procesów produkcyjnych.

Szybka reakcja na zmieniające się potrzeby rynku i skrócenie czasu dostawy to kolejny kamień milowy, który zaowocował uruchomieniem produkcji narzędzi w Polsce.

Transformacja YG-1 Poland od dostawcy narzędzi do dostawcy kompleksowych rozwiązań jest doskonałym przykładem, jak dzięki innowacjom, inwestycjom w rozwój oraz zrozumieniu potrzeb klientów można osiągnąć sukces i przewagę konkurencyjną na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Jubileusz 20-lecia YG-1 Poland na targach ITM

Zbliżające się targi ITM Industry Europe (4-7 czerwca 2024) będą świetną okazją do wspólnego świętowania tego jubileuszu. Na stoisku (pawilon 3, stoisko 3) będzie można nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą narzędzi i aplikacji firmy YG-1 Poland, ale na gości targowych czekają również liczne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami. Na targach obecny będzie także założyciel firmy YG-1 – Prezydent Hokeun Song.

Podczas targów będzie można wziąć udział w dwóch konkursach: 

Konkurs 1: Koreańska przygoda – główną nagrodą jest niezapomniana podróż do uroczej Korei połączona ze zwiedzaniem fabryk YG-1 

Aby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić stoisko firmy YG-1 Poland (pawilon 3, stoisko 3), odpowiedzieć na pytania konkursowe i wrzucić wypełniony formularz do skrzynki na stoisku. 5 czerwca (środa) o godzinie 16:30 odbędzie się losowanie nagrody głównej. Warunkiem odbioru nagrody jest obecność podczas losowania.

Konkurs 2: Konkurs fotograficzny – to świetna okazja, żeby uwiecznić chwile spędzone na stoisku YG-1 Poland, podzielić się nimi i wygrać fantastyczne nagrody!

Na targach ITM Industry Europe firma YG-1 odbierze również Złoty Medal za produkt: Gwintownik maszynowy serii Chip Breaker.

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

YG-1 POLAND Sp. z o.o.

YG-1 to jeden ze światowych liderów produkcji narzędzi skrawających. Istniejąca na rynku koreańskim od 1981 r. firma nieustannie rozszerza gamę oferowanych produktów. Dzięki położeniu nacisku na rozwój technologii, zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie jest obecna w ponad 75 krajach na całym świecie.

YG-1 na polskim rynku to nie tylko sprzedaż wysokiej jakości narzędzi w konkurencyjnych cenach, ale także doradztwo techniczne i wspieranie klientów w dążeniu do podnoszenia efektywności produkcji.

Profil Firmy

YG-1 POLAND Sp. z o.o.