60 tysięcy produktów w najnowszym katalogu norelem

norelem
Reklama
Reklama

Inżynierowie mogą już korzystać z najnowszego wydania znanego katalogu produktowego THE BIG GREEN BOOK firmy norelem, w którym na ponad 2200 stronach można znaleźć ponad 60 tys. standardowych podzespołów i części maszyn.

Po raz pierwszy w historii katalog został podzielony na dwie części, co jest wynikiem większej niż kiedykolwiek liczby oferowanych elementów standardowych. Przejrzysta struktura i bardziej poręczna forma pomogą klientom w odnalezieniu poszukiwanego asortymentu.

THE BIG GREEN BOOK to niezastąpiony przewodnik dla projektantów na całym świecie – zapewnia Marcus Schneck, CEO firmy norelem.

Wśród nowych produktów firmy norelem, które w tym roku pojawiły się w katalogu, znajdziemy koła zębate z tworzywa sztucznego oraz łańcuchy rolkowe, wskaźniki poziomu oleju, trzpienie ustalające klasy premium oraz modułowe szyny/listwy rolkowe. 98% komponentów jest dostępnych w ramach szybkiej wysyłki bezpośrednio z magazynu.

Powiązane firmy

Drukowaną wersję katalogu w języku angielskim, a także wersje PDF w dodatkowych ośmiu językach można zamówić bezpłatnie na stronie internetowej firmy.

Źródło: norelem

norelem Sp. z o.o.

norelem Sp. z o.o.

norelem – zielone światło dla każdego przedsięwzięcia.

Profil Firmy

norelem Sp. z o.o.