7 powodów, dla których warto kupować na merXu.com

7 powodów, dla których warto kupować na merXu.com MerXu.com

MerXu.com to stosunkowo nowa internetowa platforma handlowa dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw działających w sektorze B2B. Jakie korzyści niesie ze sobą realizacja zakupów za pośrednictwem tej platformy?

1. Kompleksowe zaopatrzenie na merXu
Na merXu zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy już ponad półtora miliona produktów renomowanych polskich i zagranicznych dostawców. Na merXu.com znajdziesz pełne zaopatrzenie dla branży elektrotechnicznej, oświetleniowej, budowlanej, grzewczej, BHP i wielu innych. Tylko zweryfikowani i sprawdzeni dostawcy.

2. Z merXu bezpieczniej
Na merXu działają tylko profesjonaliści. Każdy podmiot jest starannie weryfikowany przez nasz zespół. MerXu bezpłatnie udostępnia raporty na temat wiarygodności i rzetelności płatniczej danego podmiotu. Kupując i sprzedając na merXu ograniczasz ryzyko podjęcia transakcji z niewiarygodnym partnerem. Zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz upewnić się czy Twoja transakcja jest bezpieczna. 

3. Negocjacje na merXu
Mimo że oferty cenowe na merXu są zawsze atrakcyjne, warto podjąć dodatkowe negocjacje z potencjalnym kontrahentem. Na platformie możesz rozmawiać z dostawcą bezpośrednio za pomocą komunikatora merXu. Możesz pytać o szczegóły techniczne i ustalać dodatkowe warunki transakcji. Masz również możliwość prowadzenia swobodnych negocjacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami w Twoim ojczystym języku - merXu automatycznie przetłumaczy Twoje wiadomości. 

4. Zapytania ofertowe na merXu
Jeśli nie znalazłeś produktu, na którym Ci zależy, to do swojej dyspozycji masz zapytania ofertowe. Opisz produkt, którego szukasz i Twoje zapytanie trafi za pośrednictwem zespołu merXu do zweryfikowanych dostawców, którzy przedstawią Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. W ten sposób zyskasz w merXu sojusznika, który pracuje nad efektywnością Twoich zakupów. 

5. MerXu to nie tylko Polska
Na merXu znajdziesz nie tylko polskich dostawców. Są tu również przedsiębiorcy z wielu krajów naszego regionu w tym Czech, Słowacji, Estonii i Litwy. To właśnie czyni z merXu atrakcyjne miejsce zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Kupujący mają dostęp do szerokiej gamy oferowanych produktów, a sprzedający do rynków na których, do tej pory nie działali. 

6. MerXu to zespół
MerXu to przede wszystkim ludzie tworzący profesjonalny zespół, który jest zawsze gotowy udzielić Ci wsparcia i pomocy. Zawodowe doświadczenia zdobyte w innych miejscach chcemy wykorzystać, aby zbudować serwis, który wykracza poza Twoje oczekiwania.

7. Na merXu.com kupujesz taniej
Zaopatrując się regularnie na merXu.com zaoszczędzisz aż 30% swoich firmowych wydatków. Nie przepłacaj, skoro nie musisz. Sprawdź warunki promocji, aby oszczędzać na firmowych zakupach. 

Artykuł sponsorowany (MerXu)

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.