7 powodów, dlaczego warto sprzedawać na merXu

7 powodów, dlaczego warto sprzedawać na merXu MerXu.com

MerXu.com to nowa internetowa platforma, która umożliwia handel między firmami w Polsce i zagranicą. Wystarczy dodać swoje oferty, aby rozpocząć sprzedaż w Czechach, na Słowacji, Estonii, Litwie i Polsce. Zarejestruj się i zacznij sprzedawać na merXu.com.

1. E-commerce

MerXu.com wspiera i umożliwia sprzedającym handel w Internecie. Coraz więcej firm uważa, że handel w Internecie jest kierunkiem, którego nie można ignorować. Kupujący w obszarze B2B chcą realizować zakupy w Internecie tak jak to robią na co dzień jako indywidualni konsumenci. Jednak sprzedawanie w sieci jest często trudnym i kosztownym wyzwaniem. Wymaga wielu nowych kompetencji i zasobów. Warto zatem wykorzystać gotowe rozwiązania, które oferuje platforma. MerXu daje to wszystko co jest potrzebne, aby rozpocząć sprzedawanie w Internecie. Przeczytaj o nas

2. Nowi klienci

MerXu wspiera pozyskiwanie nowych klientów. Sprzedający na platformie mogą zwiększać swoją sprzedaż nie tylko na rynkach lokalnych, ale również w Czechach, na Słowacji, Estonii i na Litwie. Już niedługo merXu.com udostępni sprzedającym rynek węgierski, rumuński, niemiecki i łotewski. Już dzisiaj 50% wszystkich transakcji ma charakter międzynarodowy. Wystarczy tylko wystawić swoje oferty na platformie, aby były one dostępne milionom nowych klientów. Twoje oferty zostaną przetłumaczone na lokalne języki krajów, w których operuje platforma. MerXu.com zapewni Ci bezpośredni kontakt z Twoimi potencjalnymi klientami, tak abyś mógł bezpośrednio uzgadniać szczegóły transakcji. Sprawdź, jak zacząć.

3. Marketing internetowy

MerXu.com prowadzi szereg działań marketingowych, których celem jest pozyskiwanie firm, które na platformie realizują swoje zakupy. Oferty sprzedających łatwo znaleźć w płatnych i bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google oraz społecznościach profesjonalistów w mediach społecznościowych. Platforma jest też intensywnie reklamowana w branżowych portalach internetowych. Dzięki temu firmy nie muszą inwestować w podejmowanie swoich działań marketingowych, ponieważ robi to za nich merXu.com. 

4. Promocje

MerXu.com wspiera zakupy na platformie organizując atrakcyjne promocje dla kupujących. Takie działanie mogą wydawać się niezrozumiałe dla menadżerów tradycyjnie postrzegających działania marketingowe. Nie mniej jednak zarówno 500 złotych na pierwsze zakupy jak też miesięczne retro-bonusy zachęcają firmy do pierwszych i cyklicznych zakupów. Ponadto merXu.com wspiera transakcje między krajami pokrywając koszty transportu dla transakcji międzynarodowych. Sprawdź nasze promocje.

platforma zakupowa Merxu

5. Zweryfikowane frmy

Tylko zweryfikowanych kupujących znajdziesz na merXu.com. Platforma dedykowana jest tylko zweryfikowanym wcześniej firmom. Jako sprzedający nie musisz obawiać się nierzetelnych czy przypadkowych kupujących. Ponadto każdy sprzedający może pobrać w ciągu miesiąca 10 raportów, dzięki którym sprzedający może zweryfikować wiarygodność płatniczą swoich potencjalnych kontrahentów. 

6. Wsparcie sprzedających

Zespół wsparcia udziela niezbędnej pomocy sprzedającym zarówno w procesie wystawiania ofert na platformie jak też w każdym elemencie posługiwania się funkcjonalnościami platformy. Pracownicy merXu wyjaśnią, jak wystawić oferty, aby były widoczne na wybranych rynkach, jak obsłużyć wchodzące zamówienia w panelu sprzedającego. Firmy mogą liczyć na nasze wsparcie. 

7. Nowy kanał sprzedaży

MerXu.com to nie konkurencja. Platforma jest nowym kanałem sprzedaży, który z powodzeniem może być równolegle wykorzystywany do kanałów własnej dystrybucji. Platforma z założenia dociera do nowych rynków i klientów, którzy preferują realizacje zakupów w Internecie. Platforma w tym roku jest całkowicie bezpłatna co jeszcze bardziej zwiększa opłacalność jej wykorzystywania przez sprzedających.

Artykuł sponsorowany

merXu Sp. z o.o.

merXu Sp. z o.o.

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe.

Profil Firmy

merXu Sp. z o.o.