Automaty vendingowe na targach STOM

ASD Systems
Reklama
Reklama

Firmy Bogmar BB oraz ASD Systems podczas tegorocznej edycji targów STOM zaprezentowały szeroką ofertę automatów wydających.

Targi STOM-TOOL to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi skupiają się na tematyce narzędzi i maszyn CNC do obróbki metali, dlatego co roku pojawia się na nich kilkuset producentów i tysiące osób decyzyjnych z firm technicznych z całego świata. To także potencjalna grupa docelowa dla różnego rodzaju automatów wydających.

Reklama

Na stoisku firmy Bogmar BB można było zapoznać się z praktycznym działaniem 4 automatów wydających firmy ASD Systems (modeli: D1080 Pro, D810 Basic, L40 OEM i L40 Pro) oraz terminala T10 do wirtualizacji magazynu.

urządzenie do dezynfekcji rąk i pomiaru temperatury

Na stoisku prezentowane były również rękawice W24h – marki własnej Bogmar BB, zbudowanej na bazie ponad 30-letniego doświadczenia w produkcji i dystrybucji artykułów BHP, oraz stacje do dezynfekcji rąk i urządzenia do mierzenia temperatury.

Reklama

Źródło: ASD Systems

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama