Brady wprowadza na rynek nową drukarkę etykiet

Firma Brady wprowadziła na rynek swoją najnowszą przenośną drukarkę etykiet BMP41. Nowe urządzenie jest wyjątkowo proste w użyciu i umożliwia druk wytrzymałych etykiet, ciętych lub ciągłych, do szerokości 25,4 mm, przeznaczonych do szerokiego zakresu zastosowań w branży elektrycznej i transmisji danych.

„Dzięki przenośnej drukarce z możliwością cięcia użytkownicy mogą korzystać ze znacznie większego zakresu etykiet, a sam proces etykietowania jest znacznie bardziej efektywny" - mówi Hilde De Swerdt, Demand Creation Director EMEA w firmie Brady. „Oprócz oferty pełnego zakresu etykiet ciętych o wyjątkowo trwałej konstrukcji i przystępnej cenie, drukarka ta stanowi najlepsze narzędzie dla użytkowników, którzy są gotowi korzystać z rozwiązań w zakresie
niestandardowych etykiet wycinanych" - dodaje.

Drukarka BMP41 jest wyjątkowo wytrzymała i pomyślnie przeszła testy odporności na upadek z wysokości nawet 1,8 m oraz inne próby wytrzymałościowe w trudnych warunkach przemysłowych. Ma ona odbojniki z wygodnym uchwytem pozwalającym na swobodne przenoszenie urządzenia w dowolne miejsce. Warto podkreślić fakt, że etykieciarka doskonale dopasowuje się do dłoni i została wyposażona w akumulatorki NiMH, co zapewnia długotrwałe zasilanie, które z kolei pozwala na sprawne etykietowanie w dowolnym miejscu.

Drukarka wykorzystuje technologię smart-cell umożliwiającą łatwą konfigurację formatu etykiet przez użytkownika. BMP41 została również wyposażona w uniwersalne, wyjmowalne kasety z dopasowanymi taśmami barwiącymi, które zapewniają szybką i łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Urządzenie drukuje do 250 etykiet dziennie, z prędkością 33 mm na
sekundę.

BMP41 ma duży wyświetlacz LCD z podświetleniem oraz klawiaturę w układzie QWERTY, które pozwalają zobaczyć użytkownikom dokładnie to, co zostanie wydrukowane (technologia WYSIWYG). Dzięki wielu wbudowanym aplikacjom i asystentom graficznym użytkownicy są w stanie szybko utworzyć i wydrukować swoje własne etykiety.
Drukarka etykiet BMP41, kompatybilna z 10 różnymi materiałami do zastosowań przemysłowych, idealnie nadaje się do takich aplikacji, jak oznaczanie kabli, koszulek termokurczliwych czy etykietowanie paneli, listew zaciskowych, paneli krosowych oraz do ogólnej identyfikacji wyposażenia elektrycznego.

www.bradyeurope.com 

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę